![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Έναρξη προετοιμασίας για το βόλεϊ του Γ.Σ.Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2014/08/1536712_670051223075468_8692967160383997168_n.jpg)
Το τμήμα βόλεϊ του Γυμναστικού Συλλόγου Γρεβενών ανακοινώνει:
Την Δευτέρα 25 Αυγούστου και ώρα 16:30 στο κλείστο γυμναστήριο της πόλης (ΔΑΚ Γρεβενών) θα πραγματοποιηθεί η πρώτη συνάντηση των ομάδων γυναικών και νεανίδων, του Γυμναστικού Συλλόγου Γρεβενών.
Εν τω μεταξύ συνεχίζονται οι ανανεώσεις και οι νέες εγγραφές των μικρών μας αθλητών, (αγόρια και κορίτσια από 6 χρονών) στα τμήματα υποδομής του συλλόγου καθημερινά (εκτός Σαββάτου και Κυριακής) από 17:00 εώς 19:00
Για τις ομάδες κορασίδων-πανκορασίδων αλλά και για την αντρική ομάδα θα υπάρξουν νέες ανακοινώσεις.