![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Έληξε και η τρίτη αγωνιστική της ομάδας των Παγκορασίδων Βόλεϊ του Αστέρα Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2014/11/unnamed15.jpg)
Έληξε σήμερα και η τρίτη αγωνιστική της ομάδας των Παγκορασίδων Βόλεϊ του Αστέρα Γρεβενών.Στο σημερινό παιχνίδι η ομάδα μας κέρδισε το Γ.Σ. Γρεβενών με σκορ 3-0.Οι δύο προηγούμενες αγωνιστικές είχαν ως εξής:
Αστέρας- Πάνθηρες Κοζάνης, 0-3
Αστέρας- Αριστοτέλης Φλώρινας, 3-2
Συγχαίρουμε τις μικρές μας αθλήτριες για την επίδοσή τους και ευελπιστούμε σε μια καλή πορεία.
- Προηγούμενο Έρχονται αλλαγές στην κινητή τηλεφωνία! Ποιες είναι οι νέες ρυθμίσεις για τους συνδρομητές…
- Επόμενο Υπόθεση παράνομης υιοθεσίας στην Πτολεμαϊδα-Γυναίκα προσπάθησε να πουλήσει για 2.500 ευρώ το νεογέννητο κοριτσάκι της-Δείτε τις λεπτομέρειες!