![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
΄΄Καφέ – ουζερί΄΄ Γιώργος Κατσιάβαλος – Έτσι τιμάται ο αείμνηστος Υπουργός μας Κώστας Ταλιαδούρης
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2014/11/6.png)
Όλοι μας θεωρούμε λογικό πως το κάθε κατάστημα , θα έπρεπε σήμερα να έχει αναρτημένη μία φωτογραφία του αείμνηστου Βουλευτή και Υπουργού Βορείου Ελλάδος Κώστα Ταλιαδούρη.
Ο Κώστας Ταλιαδούρης, είναι ο ιδρυτής του Νομού μας, ο δωρητής της μίας πτέρυγας του παλαιού Νοσοκομείου Γρεβενών και ο ευεργέτης στο γνωστό ίδρυμα του Νομού μας ΄΄ Αλεξάνδρας και Κωνσταντίνου Ταλιαδούρη΄΄.
Το ΄΄καφέ – ουζερί ΄΄ του Γιώργου Κατσιάβαλου επί της οδού της Κ.Ταλιαδούρη τιμά ιδιαίτερα τον αείμνηστο Υπουργό μας, με την ανάρτηση της φωτογραφίας του Κώστα Ταλιαδούρη.
- Προηγούμενο Τη λήψη μέτρων για τη μείωση των εκπομπών αιωρούμενων σωματιδίων σε Δήμους της Δυτικής Μακεδονίας αποφάσισε ο Περιφερειάρχης Θεόδωρος Καρυπίδης
- Επόμενο Εργαστήρι Ενεργοποίησης-Κινητοποίησης Ανέργων στους Νομούς Αττικής και Θεσσαλονίκης