![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
΄΄Αθλητικό Καφενείο΄΄ σήμερα στο Ράδιο grevena 101.5 – Καλεσμένος ο Χρήστος Σούλας
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2014/10/thumb11.jpg)
Σήμερα στο ”ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ” και στους 101,5 και ώρα 17:00 με τον Γιάννη Τσιουμπλίκα.Περιμένουμε τα τηλέφωνα σας για να μας εκφράσετε την άποψη σας για την αποχώρηση Βάλη-Τσούκλη..ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ….
Άκόμα το PRE GAME όλων των αθλητικών δραστηριοτήτων του νομού Γρεβενών του Σαββατοκύριακου.Καλεσμένος στην εκπομπή ο παίκτης της Ακαδημίας Βοίου Χρήστος Σούλας……..
- Προηγούμενο Πρόσκληση του ΑΣ Γρεβενών
- Επόμενο Πραγματοποιήθηκε με πολύ μεγάλη επιτυχία η Ενημερωτική – Επιμορφωτική Εκδήλωση που διοργάνωσε ο Σύλλογος Διδασκόντων και το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 2ου Δημοτικού Σχολείου Γρεβενών