Κακανούλης
Κουκουτάρης
Τσιμόπουλος
ΒΛΕΤΣΟΣ
Αλεξίου
ΝΙΖΑΜΗΣ
Βλάχος
Παπαλιούρα
Τσιάτας
Τσιμπέρη
Πρίντζας
Λίτσας
Σαμαρά
Λιοσάτος
Παράσχου
Καρυπίδης
Φανάρας
Σιούμπουρα
Λέτσιος
Καφετζή
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
Μπουρέλλας
Καλαμάρας
Ζαρκογιάννης
Καραγιάννης
Ντώνας
SPONSORS
ΟΠΑΠ
Τσακνάκη
POTIKA MYRTO
PAPAGEORGIOU
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
Γιαννόπουλος
ΟΠΑΠ

Grevena

Fog
Humidity: 100
Wind: 0 km/h
1 °C
3 11
19 Jan 2015
3 11
20 Jan 2015
ΝΟΣΗΛΙΑΣΙΣ
DONAS

Grevenamedia @facebook

ΙΩΑΝΝΑ
IKTEO
ΓΚΙΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κέντρο Ξένων Γλωσσών
tsiarsiotis
Καφενείο
KARTSIOUNIS
GRAMMENOS
delivery LOCO
Ανταλλακτικά αυτοκινήτων
Λίτσας

Κατηγορίες

ΚΕΝΤΡΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

Το πρόγραμμα του 3ου Ομίλου της ΔΈθνικής (27/10/2011)

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Δ’ Εθνικής και του 3ου ομίλου. Διαβάστε όλο το πρόγραμμα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

1η αγωνιστική 16η

Αστραπή Μεσοποταμιάς-Γρεβενά Αεράτα

Αλεξάνδρεια-Κάστορας

Ακαδημία Πλαταμώνα-Κοζάνη

Εθνικός Βατερού-Νίκη Αγκαθιάς

ΑΕ Περδίκκα-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Καστοριά-Ακρίτας Αχλάδας

Πυρσός Γρεβενών-Λευκάδια Ημαθίας

Ρεπό: Νάουσα

2η αγωνιστική 17η

Νάουσα-Αστραπή Μεσοποταμιάς

Γρεβενά Αεράτα-Αλεξάνδρεια

Κάστορας-Εθνικός Βατερού

Κοζάνη-ΑΕ Περδίκκα

Νίκη Αγκαθιάς-Καστοριά

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Λευκάδια Ημαθίας

Ακρίτας Αχλάδας-Πυρσός Γρεβενών

Ρεπό: Ακαδημία Πλαταμώνα

3η αγωνιστική 18η

Αστραπή Μεσοποταμιάς-Αλεξάνδρεια

Ακαδημία Πλαταμώνα-Νάουσα

Εθνικός Βατερού-Γρεβενά Αεράτα

Καστοριά-Κάστορας

Λευκάδια Ημαθίας-Κοζάνη

Πυρσός Γρεβενών-Νίκη Αγκαθιάς

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Ακρίτας Αχλάδας

Ρεπό: ΑΕ Περδίκκα

4η αγωνιστική 19η

Ακαδημία Πλαταμώνα-Αστραπή Μεσοποταμιάς

Αλεξάνδρεια-Εθνικός Βατερού

Νάουσα-ΑΕ Περδίκκα

Γρεβενά Αεράτα-Καστοριά

Κάστορας-Πυρσός Γρεβενών

Κοζάνη-Ακρίτας Αχλάδας

Νίκη Αγκαθιάς-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Ρεπό: Λευκάδια Ημαθίας

5η αγωνιστική 20ή

Αστραπή Μεσοποταμιάς-Εθνικός Βατερού

ΑΕ Περδίκκα-Ακαδημία Πλαταμώνα

Καστοριά-Αλεξάνδρεια

Λευκάδια Ημαθίας-Νάουσα

Πυρσός Γρεβενών-Γρεβενά Αεράτα

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Κάστορας

Κοζάνη-Νίκη Αγκαθιάς

Ρεπό: Ακρίτας Αχλάδας

6η αγωνιστική 21η

ΑΕ Περδίκκα-Αστραπή Μεσοποταμιάς

Εθνικός Βατερού-Καστοριά

Ακαδημία Πλαταμώνα-Λευκάδια Ημαθίας

Αλεξάνδρεια-Πυρσός Γρεβενών

Νάουσα-Ακρίτας Αχλάδας

Γρεβενά Αεράτα-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Κάστορας-Κοζάνη

Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

7η αγωνιστική 22η

Αστραπή Μεσοποταμιάς-Καστοριά

Λευκάδια Ημαθίας-ΑΕ Περδίκκα

Πυρσός Γρεβενών-Εθνικός Βατερού

Ακρίτας Αχλάδας-Ακαδημία Πλαταμώνα

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Αλεξάνδρεια

Νίκη Αγκαθιάς-Νάουσα

Κοζάνη-Γρεβενά Αεράτα

Ρεπό: Κάστορας

8η αγωνιστική 23η

Λευκάδια Ημαθίας-Αστραπή Μεσοποταμιάς

Καστοριά-Πυρσός Γρεβενών

ΑΕ Περδίκκα-Ακρίτας Αχλάδας

Εθνικός Βατερού-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Ακαδημία Πλαταμώνα-Νίκη Αγκαθιάς

Αλεξάνδρεια-Κοζάνη

Νάουσα-Κάστορας

Ρεπό: Γρεβενά Αεράτα

9η αγωνιστική 24η

Αστραπή Μεσοποταμιάς-Πυρσός Γρεβενών

Ακρίτας Αχλάδας-Λευκάδια Ημαθίας

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Καστοριά

Νίκη Αγκαθιάς-ΑΕ Περδίκκα

Κοζάνη-Εθνικός Βατερού

Κάστορας-Ακαδημία Πλαταμώνα

Γρεβενά Αεράτα-Νάουσα

Ρεπό: Αλεξάνδρεια

10η αγωνιστική 25η

Ακρίτας Αχλάδας-Αστραπή Μεσοποταμιάς

Πυρσός Γρεβενών-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Λευκάδια Ημαθίας-Νίκη Αγκαθιάς

Καστοριά-Κοζάνη

ΑΕ Περδίκκα-Κάστορας

Ακαδημία Πλαταμώνα-Γρεβενά Αεράτα

Αλεξάνδρεια-Νάουσα

Ρεπό: Εθνικός Βατερού

11η αγωνιστική 26η

Αστραπή Μεσοποταμιάς-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Νίκη Αγκαθιάς-Ακρίτας Αχλάδας

Κοζάνη-Πυρσός Γρεβενών

Κάστορας-Λευκάδια Ημαθίας

Γρεβενά Αεράτα-ΑΕ Περδίκκα

Νάουσα-Εθνικός Βατερού

Αλεξάνδρεια-Ακαδημία Πλαταμώνα

Ρεπό: Καστοριά

12η αγωνιστική 27η

Νίκη Αγκαθιάς-Αστραπή Μεσοποταμιάς

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Κοζάνη

Ακρίτας Αχλάδας-Κάστορας

Λευκάδια Ημαθίας-Γρεβενά Αεράτα

Καστοριά-Νάουσα

ΑΕ Περδίκκα-Αλεξάνδρεια

Εθνικός Βατερού-Ακαδημία Πλαταμώνα

Ρεπό: Πυρσός Γρεβενών

13η αγωνιστική 28η

Αστραπή Μεσοποταμιάς-Κοζάνη

Κάστορας-Νίκη Αγκαθιάς

Γρεβενά Αεράτα-Ακρίτας Αχλάδας

Νάουσα-Πυρσός Γρεβενών

Αλεξάνδρεια-Λευκάδια Ημαθίας

Ακαδημία Πλαταμώνα-Καστοριά

Εθνικός Βατερού-ΑΕ Περδίκκα

Ρεπό: ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

14η αγωνιστική 29η

Κάστορας-Αστραπή Μεσοποταμιάς

Νίκη Αγκαθιάς-Γρεβενά Αεράτα

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Νάουσα

Ακρίτας Αχλάδας-Αλεξάνδρεια

Πυρσός Γρεβενών-Ακαδημία Πλαταμώνα

Λευκάδια Ημαθίας-Εθνικός Βατερού

Καστοριά-ΑΕ Περδίκκα

Ρεπό: Κοζάνη

15η αγωνιστική 30ή

Γρεβενά Αεράτα-Κάστορας

Νάουσα-Κοζάνη

Αλεξάνδρεια-Νίκη Αγκαθιάς

Ακαδημία Πλαταμώνα-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Εθνικός Βατερού-Ακρίτας Αχλάδας

ΑΕ Περδίκκα-Πυρσός Γρεβενών

Καστοριά-Λευκάδια Ημαθίας

Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμιάς

Σχετικά άρθρα

Κανιστρά
Θώμας
Παπαχατζή
Τσαμπαρδούκα
MP
Μιχαλόπουλος
Νούτσος
Μαλαματή
Κασάρας
Μάντζαρης
Μπαρλαγιάννη
Νίκου
Μαράνος
Βραβοσινός
Βλαμίδης
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
Κινηματογράφος Γρεβενών
ΤΣΙΟΓΚΑΣ
MPANTHS
Χρυσή Τομή
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
Χρυσή Τομή

Follow Us

ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ
Πωλείται
Πωλείται
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
Ανταλλαγή διαμερίσματος
Ζητείται
ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ
ENOIKIAZETAI
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
Πωλείται
ΗΛΕΚΤΡΟΝ
 
TSIOVAKAS
Σεμερτζίδης
Κανάλι 28 | Ράδιο Γρεβενά 101,5

Καιρός

Γρεβενά

Αναγνώστου Ιωάννης