Ράδιο Γρεβενά – 101.5

PAPAGEORGIOU

Grevenamedia @facebook

POTIKA MYRTO
SPONSORS

Grevena

Fog
Humidity: 100
Wind: 0 km/h
1 °C
3 11
19 Jan 2015
3 11
20 Jan 2015
ΓΚΙΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΑ
tsiarsiotis
delivery LOCO
Ανταλλακτικά αυτοκινήτων

Κατηγορίες

Που παίζει ο Πυρσός; Αναλυτικά το πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Γ΄Εθνικής

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Γ’ Εθνικής κατηγορίας. Εντός έδρας “πρεμιέρα¨ για τον Πυρσό.

1η αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Καστοριά

Τηλυκράτης – Δόξα Κρανούλας

Όλυμπος Κέρκυρας – Οδυσσέας Κορδελιού

Καμπανιακός – Κεραυνός Θεσπρωτικού

Εθνικός Φιλιππιάδας – Δόξα Πενταλόφου

ΑΕΛ – Πρέβεζα

Θεσπρωτός – Κοζάνη

Κάστορας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

 

2η αγωνιστική

Τηλυκράτης – Πυρσός Γρεβενών

Καστοριά – Όλυμπος Κέρκυρας

Δόξα Κρανούλας – Καμπανιακός

Οδυσσέας Κορδελιού – Εθνικός Φιλιππιάδας

Κεραυνός Θεσπρωτικού – ΑΕΛ

Δόξα Πενταλόφου – Θεσπρωτός

Πρέβεζα – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Κοζάνη – Κάστορας

 

3η αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Όλυμπος Κέρκυρας

Καμπανιακός – Τηλυκράτης

Εθνικός Φιλιππιάδας – Καστοριά

ΑΕΛ – Δόξα Κρανούλας

Θεσπρωτός – Οδυσσέας Κορδελιού

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Κεραυνός Θεσπρωτικού

Κάστορας – Οδυσσέας Κορδελιού

Πρέβεζα – Κοζάνη

 

4η αγωνιστική

Καμπανιακός – Πυρσός Γρεβενών

Όλυμπος Κέρκυρας – Εθνικός Φιλιππιάδας

Τηλυκράτης – ΑΕΛ

Καστοριά – Θεσπρωτός

Δόξα Κρανούλας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Οδυσσέας Κορδελιού – Κάστορας

Κεραυνός Θεσπρωτικού – Κοζάνη

Δόξα Πενταλόφου – Πρέβεζα

 

5η αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Εθνικός Φιλιππιάδας

ΑΕΛ – Καμπανιακός

Θεσπρωτός – Όλυμπος Κέρκυρας

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Τηλυκράτης

Κάστορας – Καστοριά

Κοζάνη – Δόξα Κρανούλας

Πρέβεζα – Οδυσσέας Κορδελιού

Κεραυνός Θεσπρωτικού – Δόξα Πενταλόφου

 

6η αγωνιστική

ΑΕΛ – Πυρσός Γρεβενών

Εθνικός Φιλιππιάδας – Θεσπρωτός

Καμπανιακός – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Όλυμπος Κέρκυρας – Κάστορας

Τηλυκράτης – Κοζάνη

Καστοριά – Πρέβεζα

Δόξα Κρανούλας – Δόξα Πενταλόφου

Οδυσσέας Κορδελιού – Κεραυνός Θεσπρωτικού

 

7η αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Θεσπρωτός

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΕΛ

Κάστορας – Εθνικός Φιλιππιάδας

Κοζάνη – Καμπανιακός

Πρέβεζα – Όλυμπος Κέρκυρας

Δόξα Πενταλόφου – Τηλυκράτης

Κεραυνός Θεσπρωτικού – Καστοριά

Δόξα Κρανούλας – Οδυσσέας Κορδελιού

 

8η αγωνιστική

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πυρσός Γρεβενών

Θεσπρωτός – Κάστορας

ΑΕΛ – Κοζάνη

Εθνικός Φιλιππιάδας – Πρέβεζα

Καμπανιακός – Δόξα Πενταλόφου

Όλυμπος Κέρκυρας – Κεραυνός Θεσπρωτικού

Τηλυκράτης – Οδυσσέας Κορδελιού

Καστοριά – Δόξα Κρανούλας

 

9η αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Κάστορας

Κοζάνη – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Πρέβεζα – Θεσπρωτός

Δόξα Πενταλόφου – ΑΕΛ

Κεραυνός Θεσπρωτικού – Εθνικός Φιλιππιάδας

Οδυσσέας Κορδελιού – Καμπανιακός

Δόξα Κρανούλας – Όλυμπος Κέρκυρας

Καστοριά – Τηλυκράτης

 

10η αγωνιστική

Κοζάνη – Πυρσός Γρεβενών

Κάστορας – Πρέβεζα

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Δόξα Πενταλόφου

Θεσπρωτός – Κεραυνός Θεσπρωτικού

ΑΕΛ – Οδυσσέας Κορδελιού

Εθνικός Φιλιππιάδας – Δόξα Κρανούλας

Καμπανιακός – Καστοριά

Όλυμπος Κέρκυρας – Τηλυκράτης

 

11η αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Πρέβεζα

Δόξα Πενταλόφου – Κοζάνη

Κεραυνός Θεσπρωτικού – Κάστορας

Οδυσσέας Κορδελιού – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Δόξα Κρανούλας – Θεσπρωτός

Καστοριά – ΑΕΛ

Τηλυκράτης – Εθνικός Φιλιππιάδας

Όλυμπος Κέρκυρας – Καμπανιακός

 

12η αγωνιστική

Δόξα Πενταλόφου – Πυρσός Γρεβενών

Πρέβεζα – Κεραυνός Θεσπρωτικού

Κοζάνη – Οδυσσέας Κορδελιού

Κάστορας – Δόξα Κρανούλας

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Καστοριά

Θεσπρωτός – Τηλυκράτης

ΑΕΛ – Όλυμπος Κέρκυρας

Εθνικός Φιλιππιάδας – Καμπανιακός

 

13η αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Κεραυνός Θεσπρωτικού

Οδυσσέας Κορδελιού – Δόξα Πενταλόφου

Δόξα Κρανούλας – Πρέβεζα

Καστοριά – Κοζάνη

Τηλυκράτης – Κάστορας

Όλυμπος Κέρκυρας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Καμπανιακός – Θεσπρωτός

Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕΛ

 

14η αγωνιστική

Οδυσσέας Κορδελιού – Πυρσός Γρεβενών

Κεραυνός Θεσπρωτικού – Δόξα Κρανούλας

Δόξα Πενταλόφου – Καστοριά

Πρέβεζα – Τηλυκράτης

Κοζάνη – Όλυμπος Κέρκυρας

Κάστορας – Καμπανιακός

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Εθνικός Φιλιππιάδας

Θεσπρωτός – ΑΕΛ

 

15η αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Δόξα Κρανούλας

Καστοριά – Οδυσσέας Κορδελιού

Τηλυκράτης – Κεραυνός Θεσπρωτικού

Όλυμπος Κέρκυρας – Δόξα Πενταλόφου

Καμπανιακός – Πρέβεζα

Εθνικός Φιλιππιάδας – Κοζάνη

ΑΕΛ – Κάστορας

Θεσπρωτός – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Σχετικά άρθρα

Χρυσή Τομή
Κινηματογράφος Γρεβενών
Ράδιο 101.5
ΤΣΙΟΓΚΑΣ
ΟΠΑΠ
ΦΥΛΑΞΗ

Follow Us

 
TSIOVAKAS
ΗΛΕΚΤΡΟΝ
Σεμερτζίδης
Κανάλι 28 | Ράδιο Γρεβενά 101,5

Καιρός

Γρεβενά

Αναγνώστου Ιωάννης