email επικοινωνίας

Ακούστε εδώ Ράδιο Γρεβενά – 101.5

POTIKA MYRTO
ΤΑΞΙ
Τζιόβας Ανδρέας
Loco delivery
ΥΓΡΑΕΡΙΟ

Ράδιο Γρεβενά Συνεντεύξεις

ΕΙΕΤ
Ράδιο 101.5

Grevenamedia @facebook

Ζιώγας
tsiarsiotis
Ανταλλακτικά αυτοκινήτων
ΙΩΑΝΝΑ

Κατηγορίες

Ο υποψήφιος περιφερειάρχης Δυτικής Μακεδονίας Θεόδωρος Καρυπίδης κατέθεσε την Κυριακή 27-4-2014 στο Πρωτοδικείο Κοζάνης, τη σύνθεση του συνδυασμού «ΑΝΑΤΡΟΠΗ – Δημιουργία ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ»

Περιφερειακή Ενότητα Γρεβενών

 

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης

ΣΗΜΑΝΔΡΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΓΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΖΙΑΓΚΛΙΑΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΚΑΝΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  8. ΤΣΙΜΝΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Περιφερειακή Ενότητα Καστοριάς

 

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. ΒΑΣΣΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΖΥΜΠΙΔΗΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΚΟΥΣΚΟΥΡΑ ΑΜΑΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΩΤΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΛΑΛΛΑ-ΤΣΙΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΗΛΙΑ
  6. ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΡΜΕΝΙΩΝΑ
  7. ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  8. ΜΠΟΥΡΙΝΑΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΘΩΜΑ
  9. ΠΕΡΤΕΚΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  10. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ-ΓΚΟΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
  11. ΤΣΙΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Περιφερειακή Ενότητα Κοζάνης

 

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης

ΠΛΑΚΕΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΡΟΥΣΗΣ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΒΑΡΔΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  4. ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  5. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΙΣΑΑΚ (ΣΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΝΕΟΚΛΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  7. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  8. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  9. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  10. ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  11. ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  12. ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΣΩΚΡΑΤΗ
  13. ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ-ΚΗΠΟΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΥΜΕΩΝ
  14. ΚΑΤΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  15. ΚΑΤΑΝΑΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΛΑΖΑΡΟΥ
  16. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  17. ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  18. ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΑΚΗ
  19. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  20. ΚΩΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  21. ΛΙΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  22. ΜΑΝΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  23. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  24. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  25. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  26. ΠΕΣΝΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  27. ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  28. ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  29. ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  30. ΤΡΕΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  31. ΤΣΟΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  32. ΧΑΡΤΟΜΑΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  33. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

 

Περιφερειακή Ενότητα Φλώρινας

 

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης

ΜΠΙΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

 

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΓΕΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΓΩΓΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΑΓΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΛΙΘΟΞΟΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  9. ΠΕΣΚΕΛΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
  10. ΠΕΤΡΟΥΣΙΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  11. ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

 

Σχετικά άρθρα

ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ
Ζητείται για εργασία
ΔΥΑΡΙ
ΤΑΞΙ
Γκαρσονιέρα
ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ
Ιδιαίτερα μαθήματα
ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ
ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ
ΖΗΤΕΙΤΑΙ
-Διεύθυνση-GrevenaMedia
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
Ενοικιάζεται ή Πωλείται
Διαφήμιση ΛΑΔΙΑ
 

Follow Us

ΤΣΙΟΓΚΑΣ
Σεμερτζίδης
TSIOVAKAS

Καιρός

Γρεβενά

Grevena

Fog
Humidity: 100
Wind: 0 km/h
1 °C
3 11
19 Jan 2015
3 11
20 Jan 2015
Κανάλι 28 | Ράδιο Γρεβενά 101,5
ΗΛΕΚΤΡΟΝ