Grevenamedia @facebook

POTIKA MYRTO
SPONSORS
SPONSORS
PAPAGEORGIOU

Grevena

Fog
Humidity: 100
Wind: 0 km/h
1 °C
3 11
19 Jan 2015
3 11
20 Jan 2015
DONAS
Κάλτσιου
ΙΩΑΝΝΑ
ΓΚΙΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
tsiarsiotis
Καφενείο
KARTSIOUNIS
delivery LOCO
Ανταλλακτικά αυτοκινήτων
Λίτσας

Κατηγορίες

ΚΕΝΤΡΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση της νέας Γ’ Εθνικής – Δείτε τις πρώτες αγωνιστικές σε όλους τους ομίλους – Με ποιον θα αγωνιστεί ο Πυρσός σε Πρωτάθλημα και Κύπελλο

Δειτε αναλυτικά τις ημερομηνίες που θα γίνει κάθε αγωνιστική.

Η 1η αγωνιστική του 1ου Ομίλου

Άρης Θεσσαλονίκης – Καστοριά
Καμπανιακός – Ορφέας Ελευθερούπολης
Εθνικός Νέου Αγιονερίου – Καβάλα
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Δόξα Δράμας – Έβρος Σουφλίου
Άρης Ακροποτάμου – Θύελλα Φιλώτα
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Πανσερραϊκός
Απόλλων Αρναίας – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Η 1η αγωνιστική του 2ου ομίλου

Τρίκαλα – Μακροχώρι
Θεσπρωτός – Α.Ε. Καραϊσκάκης
Βατανιακός – Κοζάνη
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ρήγας Φεραίος
Πύρασος – Λευκάδια
Δωτιέας Αγιάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Αναγέννηση Άρτας – Εθνικός Φιλιππιάδας
Οπούντιος Μαρτίνου – Πυρσός Γρεβενών

Η 1η αγωνιστική του 3ου ομίλου

Αχαϊκή – Ερμής Κιβερίου
Πανελευσινιακός – Ζακυνθιακός
Μανδραϊκός – Δόξα Νέας Μανολάδας
ΠΑΟ Βάρδας – Βύζας Μεγάρων
Α.Ο. Λουτρακίου – Αστέρας Μαγούλας
Καλαμάτα – Κύμη
Παναργειακός – Παναρκαδικός
Ρεπό: Αιολικός

Η 1η αγωνιστική του 4ου ομίλου

Γιούχτας – Τριγλία Ραφήνας
Αστέρας Βάρης – Γλυφάδα
Ιωνικός – Αναγέννηση Ιεράπετρας
Κισσαμικός – Νέα Ιωνία
Ηρόδοτος – Εθνικός Πειραιά
Ηλυσιακός – Ατρόμητος Πειραιά
Κηφισιά – ΠΑΟ Κρουσώνα

ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ 1ου ΟΜΙΛΟΥ

1η Αγωνιστική / 16η Αγωνιστική

Άρης – Καστοριά

Καμπανιακός – Ορφέας Ελευθερούπολης

Εθνικός Αγιονερίου – Καβάλα

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Δόξα Δράμας – Έβρος Σουφλίου

Άρης Ακροποτάμου – Θύελλα Φιλώτα

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Πανσερραϊκός

Απόλλων Αρναίας –Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

2η Αγωνιστική / 17η Αγωνιστική

Καμπανιακός – Άρης

Καστοριά – Εθνικός Αγιονερίου

Ορφέας Ελευθερούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Καβάλα – Δόξα Δράμας

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης Ακροποτάμου

Έβρος Σουφλίου – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Θύελλα Φιλώτα – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Πανσερραϊκός – Απόλλων Αρναίας

3η Αγωνιστική / 18η Αγωνιστική

Άρης – Εθνικός Αγιονερίου

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Καμπανιακός

Δόξα Δράμας – Καστοριά

Άρης Ακροποτάμου – Ορφέας Ελευθερούπολης

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Καβάλα

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Απόλλων Αρναίας – Καβάλα

Θύελλα Φιλώτα – Πανσερραϊκός

4η Αγωνιστική / 19η Αγωνιστική

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Άρης

Εθνικός Αγιονερίου – Δόξα Δράμας

Καμπανιακός – Άρης Ακροποτάμου

Καστοριά – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Ορφέας Ελευθερούπολης – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Καβάλα – Απόλλων Αρναίας

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός

Έβρος Σουφλίου – Θύελλα Φιλώτα

5η Αγωνιστική / 20η Αγωνιστική

Άρης – Δόξα Δράμας

Άρης Ακροποτάμου – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εθνικός Αγιονερίου

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Καμπανιακός

Απόλλων Αρναίας – Καστοριά

Πανσερραϊκός – Ορφέας Ελευθερούπολης

Θύελλα Φιλώτα – Καβάλα

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Έβρος Σουφλίου

6η Αγωνιστική / 21η Αγωνιστική

Άρης Ακροποτάμου – Άρης

Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Εθνικός Αγιονερίου – Απόλλων Αρναίας

Καμπανιακός – Πανσερραϊκός

Καστοριά – Θύελλα Φιλώτα

Ορφέας Ελευθερούπολης – Έβρος Σουφλίου

Καβάλα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

7η Αγωνιστική / 22η Αγωνιστική

Άρης – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Άρης Ακροποτάμου

Απόλλων Αρναίας – Δόξα Δράμας

Πανσερραϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Θύελλα Φιλώτα – Εθνικός Αγιονερίου

Έβρος Σουφλίου – Καμπανιακός

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καστοριά

Ορφέας Ελευθερούπολης – Καβάλα

8η Αγωνιστική / 23η Αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Άρης

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Απόλλων Αρναίας

Άρης Ακροποτάμου – Πανσερραϊκός

Δόξα Δράμας – Θύελλα Φιλώτα

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Έβρος Σουφλίου

Εθνικός Αγιονερίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Καμπανιακός – Καβάλα

Καστοριά – Ορφέας Ελευθερούπολης

9η Αγωνιστική / 24η Αγωνιστική

Άρης – Απόλλων Αρναίας

Πανσερραϊκός – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Θύελλα Φιλώτα – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Έβρος Σουφλίου – Άρης Ακροποτάμου

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Δόξα Δράμας

Καβάλα – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Ορφέας Ελευθερούπολης – Εθνικός Αγιονερίου

Καστοριά – Καμπανιακός

10η Αγωνιστική / 25η Αγωνιστική

Πανσερραϊκός – Άρης

Απόλλων Αρναίας – Θύελλα Φιλώτα

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Έβρος Σουφλίου

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Άρης Ακροποτάμου – Καβάλα

Δόξα Δράμας – Ορφέας Ελευθερούπολης

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Καστοριά

Εθνικός Αγιονερίου – Καμπανιακός

11η Αγωνιστική / 26η Αγωνιστική

Άρης – Θύελλα Φιλώτα

Έβρος Σουφλίου – Πανσερραϊκός

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Αρναίας

Καβάλα – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ορφέας Ελευθερούπολης – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Καστοριά – Άρης Ακροποτάμου

Καμπανιακός – Δόξα Δράμας

Εθνικός Αγιονερίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων

12η Αγωνιστική / 27η Αγωνιστική

Έβρος Σουφλίου – Άρης

Θύελλα Φιλώτα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Πανσερραϊκός – Καβάλα

Απόλλων Αρναίας – Ορφέας Ελευθερούπολης

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Καστοριά

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Καμπανιακός

Άρης Ακροποτάμου – Εθνικός Αγιονερίου

Δόξα Δράμας – Ηρακλής Αμπελοκήπων

13η Αγωνιστική / 28η Αγωνιστική

Άρης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Καβάλα – Έβρος Σουφλίου

Ορφέας Ελευθερούπολης – Θύελλα Φιλώτα

Καστοριά – Πανσερραϊκός

Καμπανιακός – Απόλλων Αρναίας

Εθνικός Αγιονερίου – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Δόξα Δράμας – Άρης Ακροποτάμου

14η Αγωνιστική / 29η Αγωνιστική

Καβάλα – Άρης

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Ελευθερούπολης

Έβρος Σουφλίου – Καστοριά

Θύελλα Φιλώτα – Καμπανιακός

Πανσερραϊκός – Εθνικός Αγιονερίου

Απόλλων Αρναίας – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Δόξα Δράμας

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Άρης Ακροποτάμου

15η Αγωνιστική / 30ή Αγωνιστική

Άρης – Ορφέας Ελευθερούπολης

Καστοριά – Καβάλα

Καμπανιακός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Εθνικός Αγιονερίου – Έβρος Σουφλίου

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Θύελλα Φιλώτα

Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός

Άρης Ακροποτάμου – Απόλλων Αρναίας

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

 

ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ 2ου ΟΜΙΛΟΥ:

1η Αγωνιστική / 16η Αγωνιστική

Τρίκαλα – Μακροχώρι

Θεσπρωτός – ΑΕ Καραϊσκάκης

Βατανιακός – Κοζάνη

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ρήγας Φεραίος

Πύρασος – Λευκάδια

Δωτιέας Αγιάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Αναγέννηση Άρτας – Εθνικός Φιλιππιάδας

Οπούντιος Μαρτίνου – Πυρσός Γρεβενών

2η Αγωνιστική / 17η Αγωνιστική

Θεσπρωτός – Τρίκαλα

Μακροχώρι – Βατανιακός

ΑΕ Καραϊσκάκης – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Κοζάνη – Πύρασος

Ρήγας Φεραίος – Δωτιέας Αγιάς

Λευκάδια – Αναγέννηση Άρτας

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πυρσός Γρεβενών

Εθνικός Φιλιππιάδας – Οπούντιος Μαρτίνου

3η Αγωνιστική / 18η Αγωνιστική

Τρίκαλα – Βατανιακός

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Θεσπρωτός

Πύρασος – Μακροχώρι

Δωτιέας Αγιάς – ΑΕ Καραϊσκάκης

Αναγέννηση Άρτας – Κοζάνη

Πυρσός Γρεβενών – Ρήγας Φεραίος

Οπούντιος Μαρτίνου – Λευκάδια

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Εθνικός Φιλιππιάδας

4η Αγωνιστική / 19η Αγωνιστική

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Τρίκαλα

Βατανιακός – Πύρασος

Θεσπρωτός – Δωτιέας Αγιάς

Μακροχώρι – Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Καραϊσκάκης – Πυρσός Γρεβενών

Κοζάνη – Οπούντιος Μαρτίνου

Ρήγας Φεραίος – Εθνικός Φιλιππιάδας

Λευκάδια – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

5η Αγωνιστική / 20η Αγωνιστική

Τρίκαλα – Πύρασος

Δωτιέας Αγιάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Αναγέννηση Άρτας – Βατανιακός

Πυρσός Γρεβενών – Θεσπρωτός

Οπούντιος Μαρτίνου – Μακροχώρι

Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕ Καραϊσκάκης

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Κοζάνη

Ρήγας Φεραίος – Λευκάδια

6η Αγωνιστική / 21η Αγωνιστική

Δωτιέας Αγιάς – Τρίκαλα

Πύρασος – Αναγέννηση Άρτας

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πυρσός Γρεβενών

Βατανιακός – Οπούντιος Μαρτίνου

Θεσπρωτός – Εθνικός Φιλιππιάδας

Μακροχώρι – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

ΑΕ Καραϊσκάκης – Λευκάδια

Κοζάνη – Ρήγας Φεραίος

7η Αγωνιστική / 22η Αγωνιστική

Τρίκαλα – Αναγέννηση Άρτας

Πυρσός Γρεβενών – Δωτιέας Αγιάς

Οπούντιος Μαρτίνου – Πύρασος

Εθνικός Φιλιππιάδας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Βατανιακός

Λευκάδια – Θεσπρωτός

Ρήγας Φεραίος – Μακροχώρι

ΑΕ Καραϊσκάκης – Κοζάνη

8η Αγωνιστική / 23η Αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Τρίκαλα

Αναγέννηση Άρτας – Οπούντιος Μαρτίνου

Δωτιέας Αγιάς – Εθνικός Φιλιππιάδας

Πύρασος – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Λευκάδια

Βατανιακός – Ρήγας Φεραίος

Θεσπρωτός – Κοζάνη

Μακροχώρι – ΑΕ Καραϊσκάκης

9η Αγωνιστική / 24η Αγωνιστική

Τρίκαλα – Οπούντιος Μαρτίνου

Εθνικός Φιλιππιάδας – Πυρσός Γρεβενών

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αναγέννηση Άρτας

Λευκάδια – Δωτιέας Αγιάς

Ρήγας Φεραίος – Πύρασος

Κοζάνη – Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΕ Καραϊσκάκης – Βατανιακός

Μακροχώρι – Θεσπρωτός

10η Αγωνιστική / 25η Αγωνιστική

Εθνικός Φιλιππιάδας – Τρίκαλα

Οπούντιος Μαρτίνου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Πυρσός Γρεβενών – Λευκάδια

Αναγέννηση Άρτας – Ρήγας Φεραίος

Δωτιέας Αγιάς – Κοζάνη

Πύρασος – ΑΕ Καραϊσκάκης

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Μακροχώρι

Βατανιακός – Θεσπρωτός

11η Αγωνιστική / 26η Αγωνιστική

Τρίκαλα – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Λευκάδια – Εθνικός Φιλιππιάδας

Ρήγας Φεραίος – Οπούντιος Μαρτίνου

Κοζάνη – Πυρσός Γρεβενών

ΑΕ Καραϊσκάκης – Αναγέννηση Άρτας

Μακροχώρι – Δωτιέας Αγιάς

Θεσπρωτός – Πύρασος

Βατανιακός – Οικονόμος Τσαριτσάνης

12η Αγωνιστική / 27η Αγωνιστική

Λευκάδια – Τρίκαλα

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Ρήγας Φεραίος

Εθνικός Φιλιππιάδας – Κοζάνη

Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΕ Καραϊσκάκης

Πυρσός Γρεβενών – Μακροχώρι

Αναγέννηση Άρτας – Θεσπρωτός

Δωτιέας Αγιάς – Βατανιακός

Πύρασος – Οικονόμος Τσαριτσάνης

13η Αγωνιστική / 28η Αγωνιστική

Τρίκαλα – Ρήγας Φεραίος

Κοζάνη – Λευκάδια

ΑΕ Καραϊσκάκης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Μακροχώρι – Εθνικός Φιλιππιάδας

Θεσπρωτός – Οπούντιος Μαρτίνου

Βατανιακός – Πυρσός Γρεβενών

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αναγέννηση Άρτας

Πύρασος – Δωτιέας Αγιάς

14η Αγωνιστική / 29η Αγωνιστική

Κοζάνη – Τρίκαλα

Ρήγας Φεραίος – ΑΕ Καραϊσκάκης

Λευκάδια – Μακροχώρι

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Θεσπρωτός

Εθνικός Φιλιππιάδας – Βατανιακός

Οπούντιος Μαρτίνου – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Πυρσός Γρεβενών – Πύρασος

Αναγέννηση Άρτας – Δωτιέας Αγιάς

15η Αγωνιστική / 30ή Αγωνιστική

Τρίκαλα – ΑΕ Καραϊσκάκης

Μακροχώρι – Κοζάνη

Θεσπρωτός – Ρήγας Φεραίος

Βατανιακός – Λευκάδια

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Πύρασος – Εθνικός Φιλιππιάδας

Δωτιέας Αγιάς – Οπούντιος Μαρτίνου

Αναγέννηση Άρτας – Πυρσός Γρεβενών

 

ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ 3ου ΟΜΙΛΟΥ

1η Αγωνιστική / 16η Αγωνιστική

Αχαϊκή – Ερμής Κιβερίου

Πανελευσινιακός – Ζακυνθιακός

Μανδραϊκός – Δόξα Μανολάδας

ΠΑΟ Βάρδας – Βύζας Μεγάρων

ΠΑΟ Λουτρακίου – Αστέρας Μαγούλας

Καλαμάτα – Κύμη

Παναργεικός – Παναρκαδικός

Ρεπό: Αιολικός

2η Αγωνιστική / 17η Αγωνιστική

Αιολικός – Αχαϊκή

Ερμής Κιβερίου – Πανελευσινιακός

Ζακυνθιακός – ΠΑΟ Βάρδας

Δόξα Μανολάδας – ΠΑΟ Λουτρακίου

Βύζας Μεγάρων – Καλαμάτα

Αστέρας Μαγούλας – Παναρκαδικός

Κύμη – Παναργεικός

Ρεπό: Μανδραϊκός

3η Αγωνιστική / 18η Αγωνιστική

Αχαϊκή – Πανελευσινιακός

Μανδραϊκός – Αιολικός

ΠΑΟ Βάρδας – Ερμής Κιβερίου

Καλαμάτα – Ζακυνθιακός

Παναρκαδικός – Δόξα Μανολάδας

Παναργεικός – Βύζας Μεγάρων

Αστέρας Μαγούλας – Κύμη

Ρεπό: ΠΑΟ Λουτρακίου

4η Αγωνιστική / 19η Αγωνιστική

Μανδραϊκός – Αχαϊκή

Πανελευσινιακός – ΠΑΟ Βάρδας

Αιολικός – ΠΑΟ Λουτρακίου

Ερμής Κιβερίου – Καλαμάτα

Ζακυνθιακός – Παναργεικός

Δόξα Μανολάδας – Κύμη

Βύζας Μεγάρων – Αστέρας Μαγούλας

Ρεπό: Παναρκαδικός

5η Αγωνιστική / 20η Αγωνιστική

Αχαϊκή – ΠΑΟ Βάρδας

ΠΑΟ Λουτρακίου – Μανδραϊκός

Καλαμάτα – Πανελευσινιακός

Παναρκαδικός – Αιολικός

Παναργεικός – Ερμής Κιβερίου

Αστέρας Μαγούλας – Ζακυνθιακός

Δόξα Μανολάδας – Βύζας Μεγάρων

Ρεπό: Κύμη

6η Αγωνιστική / 21η Αγωνιστική

ΠΑΟ Λουτρακίου – Αχαϊκή

ΠΑΟ Βάρδας – Καλαμάτα

Μανδραϊκός – Παναρκαδικός

Πανελευσινιακός – Παναργεικός

Αιολικός – Κύμη

Ερμής Κιβερίου – Αστέρας Μαγούλας

Ζακυνθιακός – Δόξα Μανολάδας

Ρεπό: Βύζας Μεγάρων

7η Αγωνιστική / 22η Αγωνιστική

Αχαϊκή – Καλαμάτα

Παναρκαδικός – ΠΑΟ Λουτρακίου

Παναργεικός – ΠΑΟ Βάρδας

Κύμη – Μανδραϊκός

Αστέρας Μαγούλας – Πανελευσινιακός

Βύζας Μεγάρων – Αιολικός

Δόξα Μανολάδας – Ερμής Κιβερίου

Ρεπό: Ζακυνθιακός

8η Αγωνιστική / 23η Αγωνιστική

Παναρκαδικός – Αχαϊκή

Καλαμάτα – Παναργεικός

ΠΑΟ Λουτρακίου – Κύμη

ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Μαγούλας

Μανδραϊκός – Βύζας Μεγάρων

Πανελευσινιακός – Δόξα Μανολάδας

Αιολικός – Ζακυνθιακός

Ρεπό: Ερμής Κιβερίου

9η Αγωνιστική / 24η Αγωνιστική

Αχαϊκή – Παναργεικός

Κύμη – Παναρκαδικός

Αστέρας Μαγούλας – Καλαμάτα

Βύζας Μεγάρων – ΠΑΟ Λουτρακίου

Δόξα Μανολάδας – ΠΑΟ Βάρδας

Ζακυνθιακός – Μανδραϊκός

Ερμής Κιβερίου – Αιολικός

Ρεπό: Πανελευσινιακός

10η Αγωνιστική / 25η Αγωνιστική

Κύμη – Αχαϊκή

Παναργεικός – Αστέρας Μαγούλας

Παναρκαδικός – Βύζας Μεγάρων

Καλαμάτα – Δόξα Μανολάδας

ΠΑΟ Λουτρακίου – Ζακυνθιακός

Μανδραϊκός – Ερμής Κιβερίου

Πανελευσινιακός – Αιολικός

Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

11η Αγωνιστική / 26η Αγωνιστική

Αχαϊκή – Αστέρας Μαγούλας

Βύζας Μεγάρων – Κύμη

Δόξα Μανολάδας – Παναργεικός

Ζακυνθιακός – Παναρκαδικός

Ερμής Κιβερίου – ΠΑΟ Λουτρακίου

Αιολικός – ΠΑΟ Βάρδας

Πανελευσινιακός – Μανδραϊκός

Ρεπό: Καλαμάτα

12η Αγωνιστική / 27η Αγωνιστική

Βύζας Μεγάρων – Αχαϊκή

Αστέρας Μαγούλας – Δόξα Μανολάδας

Κύμη – Ζακυνθιακός

Παναρκαδικός – Ερμής Κιβερίου

Καλαμάτα – Αιολικός

ΠΑΟ Λουτρακίου – Πανελευσινιακός

ΠΑΟ Βάρδας – Μανδραϊκός

Ρεπό: Παναργεικός

13η Αγωνιστική / 28η Αγωνιστική

Αχαϊκή – Δόξα Μανολάδας

Ζακυνθιακός – Βύζας Μεγάρων

Ερμής Κιβερίου – Κύμη

Αιολικός – Παναργεικός

Πανελευσινιακός – Παναρκαδικός

Μανδραϊκός – Καλαμάτα

ΠΑΟ Βάρδας – ΠΑΟ Λουτρακίου

Ρεπό: Αστέρας Μαγούλας

14η Αγωνιστική / 29η Αγωνιστική

Ζακυνθιακός – Αχαϊκή

Βύζας Μεγάρων – Ερμής Κιβερίου

Αστέρας Μαγούλας – Αιολικός

Κύμη – Πανελευσινιακός

Παναργεικός – Μανδραϊκός

Παναρκαδικός – ΠΑΟ Βάρδας

Καλαμάτα – ΠΑΟ Λουτρακίου

Ρεπό: Δόξα Μανολάδας

15η Αγωνιστική / 30ή Αγωνιστική

Ερμής Κιβερίου – Ζακυνθιακός

Αιολικός – Δόξα Μανολάδας

Πανελευσινιακός – Βύζας Μεγάρων

Μανδραϊκός – Αστέρας Μαγούλας

ΠΑΟ Βάρδας – Κύμη

ΠΑΟ Λουτρακίου – Παναργεικός

Καλαμάτα – Παναρκαδικός

Ρεπό: Αχαϊκή

ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ 4ου ΟΜΙΛΟΥ

1η αγωνιστική


Γιούχτας-Τριγλία Ραφήνας
Αστέρας Βάρης-Γλυφάδα
Ιωνικός-Αναγέννηση Ιεράπετρας
Κισσαμικός-Νέα Ιωνία
Ηρόδοτος-Εθνικός
Ηλυσιακός-Ατρόμητος Πειραιά
Κηφισιά-ΠΑΟ Κρουσσώνα

2η αγωνιστική

Αστέρας Βάρης-Γιούχτας
Τριγλία Ραφήνας-Ιωνικός
Γλυφάδα-Κισσαμικός
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Ηρόδοτος
Νέα Ιωνία-Ηλυσιακός
Εθνικός-Κηφισιά
Ατρόμητος Πειραιά-ΠΑΟ Κρουσσώνα
3η αγωνιστική

Γιούχτας-Ιωνικός
Κισσαμικός-Αστέρας Βάρης
Ηρόδοτος-Τριγλία Ραφήνας
Ηλυσιακός-Γλυφάδα
Κηφισιά-Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΠΑΟ Κρουσσώνα-Νέα Ιωνία
Ατρόμητος Πειραιά-Εθνικός
4η αγωνιστική

Κισσαμικός-Γιούχτας
Ιωνικός-Ηρόδοτος
Αστέρας Βάρης-Ηλυσιακός
Τριγλία Ραφήνας-Κηφισιά
Γλυφάδα-ΠΑΟ Κρουσσώνα
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Ατρόμητος Πειραιά
Νέα Ιωνία-Εθνικός
5η αγωνιστική

Γιούχτας-Ηρόδοτος
Ηλυσιακός-Κισσαμικός
Κηφισια-Ιωνικός
ΠΑΟ Κρουσσώνα-Αστέρας Βάρης
Ατρόμητος Πειραιά-Τριγλία Ραφήνας
Εθνικός-Γλυφάδα
Νέα Ιωνία-Αναγέννηση Ιεράπετρας

6η αγωνιστική

Ηλυσιακός-Γιούχτας
Ηρόδοτος-Κηφισιά
Κισσαμικός-ΠΑΟ Κρουσσώνα
Ιωνικός-Ατρόμητος Πειραιά
Αστέρας Βάρης-Εθνικός
Τριγλία Ραφήνας-Νέα Ιωνία
Γλυφάδα-Αναγέννηση Ιεράπετρας
7η αγωνιστική

Γιούχτας-Κηφισιά

ΠΑΟ Κρουσσώνα-Ηλυσιακός

Ατρόμητος Πειραιά-Ηρόδοτος
Εθνικός-Κισσαμικός
Νέα Ιωνία-Ιωνικός
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Αστέρας Βάρης
Γλυφάδα-Τριγλία Ραφήνας
8η αγωνιστική

ΠΑΟ Κρουσσώνα-Γιούχτας
Κηφισιά-Ατρόμητος Πειραιά
Ηλυσιακός-Εθνικός
Ηρόδοτος-Νέα Ιωνία
Κισσαμικός-Αναγέννηση Ιεράπετρας
Ιωνικός-Γλυφάδα
Αστέρας Βάρης-Τριγλία Ραφήνας
9η αγωνιστική


Γιούχτας-Ατρόμητος Πειραιά
Εθνικός-ΠΑΟ Κρουσσώνα
Νέα Ιωνία-Κηφισιά
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Ηλυσιακός
Γλυφάδα-Ηρόδοτος
Τριγλία Ραφήνας-Κισσαμικός
Ιωνικός-Αστέρας Βάρης

10η αγωνιστική

Εθνικός-Γιούχτας
Ατρόμητος Πειραιά-Νέα Ιωνία
ΠΑΟ Κρουσσώνα-Αναγέννηση Ιεράπετρας
Κηφισιά-Γλυφάδα
Ηλυσιακός-Τριγλία Ραφήνας
Ηρόδοτος-Αστέρας Βάρης
Κισσαμικός-Ιωνικός

11η αγωνιστική

Γιούχτας-Νέα Ιωνία
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Εθνικός
Γλυφάδα-Ατρόμητος Πειραιά
Τριγλία Ραφήνας-ΠΑΟ Κρουσσώνα
Αστέρας Βάρης-Κηφισιά
Ιωνικός-Ηλυσιακός
Ηρόδοτος-Κισσαμικός

12η αγωνιστική

Αναγέννηση Ιεράπετρας-Γιούχτας
Νέα Ιωνία-Γλυφάδα
Εθνικός-Τριγλία Ραφήνας
Ατρόμητος Πειραιά-Αστέρας Βάρης
ΠΑΟ Κρουσσώνα-Ιωνικός
Κηφισιά-Κισσαμικός
Ηλυσιακός-Ηρόδοτος

13η αγωνιστική

Γιούχτας-Γλυφάδα
Τριγλία Ραφήνας-Αναγέννηση Ιεράπετρας
Αστέρας Βάρης-Νέα Ιωνία
Ιωνικός-Εθνικός
Κισσαμικός-Ατρόμητος Πειραιά
Ηρόδοτος-ΠΑΟ Κρουσσώνα
Κηφισιά-Ηλυσιακός

14η αγωνιστική

Τριγλία Ραφήνας-Γιούχτας
Γλυφάδα-Αστέρας Βάρης
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Ιωνικός
Νέα Ιωνία-Κισσαμικός
Εθνικός-Ηρόδοτος
Ατρόμητος Πειραιά-Ηλυσιακός
ΠΑΟ Κρουσσώνα-Κηφισιά

15η αγωνιστική

Γιούχτας-Αστέρας Βάρης
Ιωνικός-Τριγλία Ραφήνας
Κισσαμικός-Γλυφάδα
Ηρόδοτος-Αναγέννηση Ιεράπετρας
Ηλυσιακός-Νέα Ιωνία
Κηφισιά-Εθνικός
ΠΑΟ Κρουσσώνα-Ατρόμητος Πειραιά
16η αγωνιστική

Ιωνικός-Γιούχτας
Αστέρας Βάρης-Κισσαμικός
Τριγλία Ραφήνας-Ηρόδοτος
Γλυφάδα-Ηλυσιακός
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Κηφισιά
Νέα Ιωνία-ΠΑΟ Κρουσσώνα
Εθνικός-Ατρόμητος Πειραιά

17η αγωνιστική

Γιούχτας-Κισσαμικός
Ηρόδοτος-Ιωνικός
Ηλυσιακός-Αστέρας Βάρης
Κηφισιά-Τριγλία Ραφήνας
ΠΑΟ Κρουσσώνα-Γλυφάδα
Ατρόμητος Πειραιά-Αναγέννηση Ιεράπετρας
Εθνικός-Νέα Ιωνία
18η αγωνιστική

Ηρόδοτος-Γιούχτας
Κισσαμικός-Ηλυσιακός
Ιωνικός-Κηφισιά
Αστέρας Βάρης-ΠΑΟ Κρουσσώνα
Τριγλία Ραφήνας-Ατρόμητος Πειραιά
Γλυφάδα-Εθνικός
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Νέα Ιωνία

19η αγωνιστική

Γιούχτας-Ηλυσιακός
Κηφισιά-Ηρόδοτος
ΠΑΟ Κρουσσώνα-Κισσαμικός
Ατρόμητος Πειραιά-Ιωνικός
Εθνικός-Αστέρας Βάρης
Νέα Ιωνία-Τριγλία Ραφήνας
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Γλυφάδα
20η αγωνιστική

Κηφισιά-Γιούχτας
Ηλυσιακός-ΠΑΟ Κρουσσώνα
Ηρόδοτος-Ατρόμητος Πειραιά
Κισσαμικός-Εθνικός
Ιωνικός-Νέα Ιωνία
Αστέρας Βάρης-Αναγέννηση Ιεράπετρας
Τριγλία Ραφήνας-Γλυφάδα

21η αγωνιστική

Γιούχτας-ΠΑΟ Κρουσσώνα
Ατρόμητος Πειραιά-Κηφισιά
Εθνικός-Ηλυσιακός
Νέα Ιωνία-Ηρόδοτος
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Κισσαμικός
Γλυφάδα-Ιωνικός
Τριγλία Ραφήνας-Αστέρας Βάρης

22η αγωνιστική

Ατρόμητος Πειραιά-Γιούχτας
ΠΑΟ Κρουσσώνα-Εθνικός
Κηφισιά-Νέα Ιωνία
Ηλυσιακός-Αναγέννηση Ιεράπετρας
Ηρόδοτος-Γλυφάδα
Κισσαμικός-Τριγλία Ραφήνας
Αστέρας Βάρης-Ιωνικός
23η αγωνιστική

Γιούχτας-Εθνικός
Νέα Ιωνία-Ατρόμητος Πειραιά
Αναγέννηση Ιεράπετρας-ΠΑΟ Κρουσσώνα
Γλυφάδα-Κηφισιά
Τριγλία Ραφήνας-Ηλυσιακός
Αστέρας Βάρης-Ηρόδοτος
Ιωνικός-Κισσαμικός

24η αγωνιστική

Νέα Ιωνία-Γιούχτας
Εθνικός-Αναγέννηση Ιεράπετρας
Ατρόμητος Πειραιά-Γλυφάδα
ΠΑΟ Κρουσσώνα-Τριγλία Ραφήνας
Κηφισιά-Αστέρας Βάρης
Ηλυσιακός-Ιωνικός
Κισσαμικός-Ηρόδοτος
25η αγωνιστική

Γιούχτας-Αναγέννηση Ιεράπετρας
Γλυφάδα-Νέα Ιωνία
Τριγλία Ραφήνας-Εθνικός
Αστέρας Βάρης-Ατρόμητος Πειραιά
Ιωνικός-ΠΑΟ Κρουσσώνα
Κισσαμικός-Κηφισιά
Ηρόδοτος-Ηλυσιακός
26η αγωνιστική

Γλυφάδα-Γιούχτας
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Τριγλία Ραφήνας
Νέα Ιωνία-Αστέρας Βάρης
Εθνικός-Ιωνικός
Ατρόμητος Πειραιά-Κισσαμικός
ΠΑΟ Κρουσσώνα-Ηρόδοτος
Ηλυσιακός-Κηφισιά

Μετά το πρωτάθλημα, έγινε και η κλήρωση του Κυπέλλου Γ’ Εθνικής που θα κάνει σέντρα στις 28 Σεπτεμβρίου. Στις 26 Οκτωβρίου η 2η αγωνιστική και 10 Δεκεμβρίου η 3η – Δείτε τι έβγαλε η κληρωτίδα.

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική  

1. Αναγέννηση Γιαννιτσών-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

2. Εθνικός Αγιονερίου-Καμπανιακός

3. Καστοριά-Έβρος Σουφλίου

4. Καβάλα-Απόλλων Αρναίας

5. Θύελλα Φιλώτα-Άρης Θεσσαλονίκης

6. Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Άρης Ακροποτάμου

7. Δόξα Δράμας-Ηρακλής Αμπελοκήπων

8. Ορφέας Ελευθερούπολης-Πανσερραϊκός

2η αγωνιστική

9. Νικητής 2 – Νικητής 1

10. Νικητής 6 – Νικητής 4

11. Νικητής 8 – Νικητής 7

12. Νικητής 5 – Νικητής 3

3η αγωνιστική

13. Νικητής 11 – Νικητής 12

14. Νικητής 10 – Νικητής 9

2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική

1. Πύρασος-Δωτιέας Αγιάς

2. Εθνικός Φιλιππιάδας-Αναγέννηση Άρτας

3. Κοζάνη-ΑΕ Καραϊσκάκη

4. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Οπούντιος Μαρτίνου

5. Βατανιακός-Λευκάδια

6. Θεσπρωτός-Πυρσός Γρεβενών

7. Τρίκαλα-Ρήγας Φεραίος

8. Μακροχώρι-Οικονόμος Τσαριτσάνης

2η αγωνιστική

9. Νικητής 5 – Νικητής 2

10. Νικητής 8 – Νικητής 6

11. Νικητής 1 – Νικητής 3

12. Νικητής 4 – Νικητής 7

3η αγωνιστική

13. Νικητής 9 – Νικητής 11

14. Νικητής 10 – Νικητής 12

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

1. ΑΟ Λουτράκι-Μανδραϊκός
2.Αχαϊκή-Πανελευσινιακός
3.Ερμής Κιβερίου-Ζακυνθιακός
4.Δόξα Νέας Μανωλάδας-Βύζας Μεγάρων
5.Παναρκαδικός-Παναργειακός
6.ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Μαγούλας
7.Κύμη-Καλαμάτα
Αιολικός (προκρίνεται χωρίς αγώνα)

2η αγωνιστική

8. Νικητής 8-Αιολικός
9. Νικητής 1-Νικητής 6
10. Νικητής 5-Νικητής 2
11. Νικητής 3- Νικητής 7

3η αγωνιστική

12. Νικητής 10-Νικητής 9
13 Νικητής 11-Νικητής 8

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

1.Γιούχτας-Αστέρας Βάρης
2.Ηλυσιακός-Ιωνικός
3.Κισσαμικός-Νέα Ιωνία
4.Αναγέννηση Ιερ.-Εθνικός
5.ΠΑΟΚ-Ατρόμητος Πειραιά
6.Ηρόδοτος-Κηφισιά
7.Γλυφάδα-Τριγλία Ραφήνας

2η αγωνιστική

8.Νικητής 2-Νικητής 7
9.Νικητής 1-Νικητής 6
10.Νικητής 4-Νικητής 3
*Ο Νικητής 5 προκρίνεται χωρίς αγώνα

3η αγωνιστική

Νικητής 5-Νικητής 9
Νικητής 8-Νικητής 10

 

mikriliga.com

 

Σχετικά άρθρα

Χρυσή Τομή
ΤΣΙΟΓΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΙΑΣΙΣ
ΟΠΑΠ
Αγγελίες εργασίας
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
ΠΩΛΕΙΤΑΙ

Follow Us

ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ
Πωλείται
Πωλείται
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
Ανταλλαγή διαμερίσματος
Ζητείται
ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ
ENOIKIAZETAI
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
Πωλείται
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
 
TSIOVAKAS
ΗΛΕΚΤΡΟΝ
Σεμερτζίδης
Κανάλι 28 | Ράδιο Γρεβενά 101,5

Καιρός

Γρεβενά

Αναγνώστου Ιωάννης