AUTOΚΙΝΗΣΗ

Ακούστε εδώ Ράδιο Γρεβενά – 101.5

POTIKA MYRTO
ΔΕΗ banner myenergycoach
ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ

Grevenamedia @facebook

ΓΡΙΔΑΣ
ΤΑΞΙ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κατηγορίες

Loco delivery
ΥΓΡΑΕΡΙΟ
Κοζάνη- Γραφείο
Ζιώγας

Ράδιο Γρεβενά Συνεντεύξεις

Κλήρωση για όλα τα γούστα στη Γ’ Εθνική – Με ντέρμπι ξεκινάει ο Πυρσός – Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος και του Κυπέλλου

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΒΡΟΣ: Εβρος Σουφλίου
ΘΡΑΚΗ: ΠΑΟ Κόσµιου
ΚΑΒΑΛΑ: Αρης Ακροποτάµου, Ορφέας Ελευθερούπολης, Βυζάντιο Κοκκινοχώµατος, Νέστος Χρυσούπολης
ΔΡΑΜΑ: Δόξα Πετρούσας
ΣΕΡΡΕΣ: Πανσερραϊκός, Εθνικός Σιδηροκάστρου
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ: Διγενής Λακκώµατος, ΠΟ Μουδανίων
ΚΙΛΚΙΣ: Εθνικός Αγιονερίου, Κιλκισιακός
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: Μακεδονικός, Αγροτικός Αστέρας, Ηρακλής Αμπελοκήπων

2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑ: Καστοριά, Κάστορας
ΚΟΖΑΝΗ: Κοζάνη
ΠΡΕΒΕΖΑ/ΛΕΥΚΑΔΑ: Κεραυνός Θεσπρωτικού, Εθνικός Φιλιππιάδας, Τηλυκράτης Λευκάδας, Πρέβεζα
ΚΕΡΚΥΡΑ: Ολυµπος Κέρκυρας
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ: Θεσπρωτός
ΗΠΕΙΡΟΣ: Δόξα Κρανούλας
ΓΡΕΒΕΝΑ: Πυρσός Γρεβενών
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ: Καµπανιακός, Οδυσσέας Κορδελιού, Δόξα Πενταλόφου
ΘΕΣΣΑΛΙΑ: ΑΕΛ, Οικονόµος Τσαριτσάνης

3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΑΘΙΑ: Νάουσα, ΕΑ Παύλου, Λευκάδια Νάουσας
ΤΡΙΚΑΛΑ: Τρίκαλα
ΚΑΡΔΙΤΣΑ: ΑΟ Καρδίτσας
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ: Λαµία, Αχιλλέας Δοµοκού
ΠΙΕΡΙΑ: Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΜΑΓΝΗΣΙΑ: Ρήγας Φεραίος
ΕΥΒΟΙΑ: ΑΟ Χαλκίδας, ΑΟ Κύµης
ΛΑΡΙΣΑ:  Μαχητής Τερψιθέας, Πυργετός, Δωτιέας Αγιάς, Αµπελωνιακός

4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΡΤΑ: ΑΕ Καραϊσκάκης
ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ: Αρης Αιτωλικού, ΑΕ Μεσολογγίου
ΑΧΑΪΑ: Ατρόµητος Λάππα, Αχαϊκή, Εθνικός Σαγέικων
ΗΛΕΙΑ: ΠΑΟ Βάρδας, ΠΦΟ Πανόπουλου, Δόξα Ν. Μανωλάδας
ΑΡΚΑΔΙΑ: Παναρκαδικός
ΜΕΣΣΗΝΙΑ: Καλαµάτα, Μεσσηνιακός
ΑΡΓΟΛΙΔΑ: ΑΕ Ερµιονίδας, Παναργειακός, Πανναυπλιακός
ΚΟΡΙΝΘΙΑ: Κόρινθος

5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΡΗΤΗ: Ατσαλένιος, Κισσαμικός, Ρούβας, Γιούχτας
ΚΥΚΛΑΔΕΣ: Μύκονος
ΑΤΤΙΚΗ: Προοδευτική, Ατρόμητος Πειραιά, Ιωνικός, Πανελευσινιακός, Ολυμπιακός Λαυρίου, Δόξα Βύρωνα, Τράχωνες, Νέα Ιωνία, Εθνικός Αστέρας, Πεύκη

6ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΡΗΤΗ: Άγιος Νικόλαος, Ερμής Ζωνιανών, Ηρόδοτος, ΠΑΟ Κρουσσώνα
ΚΥΚΛΑΔΕΣ: Πανναξιακός
ΑΤΤΙΚΗ: Θύελλα Ραφήνας, Περαμαϊκός, Αιγάλεω, ΑΕΚ, Κηφισιά, Ηλυσιακός, Περιστέρι, Μανδραϊκός, Αστέρας Βάρης, Τριγλία Ραφήνας

Οι πρεμιέρες

1ος Ομιλος
ΠΑΟ Κοσμίου – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Αγροτικός Αστέρας – Κιλκισιακός
Διγενής Λακκώματος – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
Αρης Ακροποτάμου – Μακεδονικός
Εβρος Σουφλίου – Μουδανιά
Εθνικός Αγιονερίου – Δόξα Πετρούσας
Ορφέας Ελευθερούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων

2ος Όμιλος
Πυρσός Γρεβενών – Καστοριά

Τηλυκράτης – Δόξα Κρανούλας
Όλυμπος Κέρκυρας – Οδυσσέας Κορδελιού
Καμπανιακός – Κεραυνός Θεσπρωτικού
Εθνικός Φιλιππιάδας – Δόξα Πενταλόφου
ΑΕΛ – Πρέβεζα
Θεσπρωτός – Κοζάνη
Κάστορας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τρίκαλα – Νάουσα
Μαχητής Τερψιθέας – Χαλκίδα
Αχιλλέας Δομοκού – Δωτιέας Αγιάς
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Λαμία
Πυργετός – Μακροχώρι
Ρήγας Φεραίος – ΑΟ Καρδίτσας
Λευκάδια – Κύμη
Ρεπό: Αμπελωνιακός

4oς ΟΜΙΛΟΣ

Κόρινθος – Αρης Αιτωλικού
Καλαμάτα – ΠΑΟ Βάρδας
Παναργειακός – ΠΦΟ Πανόπουλου
ΑΕ Ερμιονίδας – Εθνικός Σαγέικων
Αχαϊκή – Ατρόμητος Λάππα
ΑΕ Καραϊσκάκης – Πανναυπλιακός
Δόξα Νέας Μανωλάδας – Παναρκαδικός
ΑΕ Μεσολογγίου – Μεσσηνιακός

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Εθνικός Αστέρας – Νέα Ιωνία
Κισσαμικός – Δόξα Βύρωνα
Ατρόμητος Πειραιά – Ιωνικός
Τράχωνες – Γιούχτας
Ρούβας – Πανελευσινιακός
Ολυμπιακός Λαυρίου – Ατσαλένιος
Πεύκη – Μύκονος
Ρεπό: Προοδευτική

6ος ΟΜΙΛΟΣ
Ερμής Ζωνιανών – Πανναξιακός
Μανδραϊκός – ΑΕΚ
ΠΑΟ Κρουσσώνα – Τριγλία Ραφήνας
Θύελλα Ραφήνας – Περαμαϊκός
Αστέρας Βάρης – Ηρόδοτος
ΑΟ Περιστερίου – Αιγάλεω
Αγιος Νικόλαος – Κηφισιά
Ρεπό: Ηλυσιακός

 

Το Κύπελλο…

Χωρίς αγώνα περνάει η ΑΕΚ από την πρώτη στην δεύτερη φάση του Κυπέλλου έπειτα από την κλήρωση που έγινε για την 1η αγωνιστική στον 6ο όμιλο.
Ηρόδοτος-Κηφισιά
Ερμής Ζωνιανών-Μανδραϊκός
Πανναξιακός-Αστέρας Βάρης
Αγιος Νικόλαος-ΠΑΟ Κρουσσώνα
ΑΟ Περιστερίου-Θύελλα Ραφήνας
Αιγάλεω-Τριγλία
Ηλυσιακός-ΠεραμαΪκός
*Η ΑΕΚ περνάει άνευ αγώνα

Στον 5ο όμιλο, τυχερός ήταν ο Ιωνικός που περνά χωρίς αγώνα στην επόμενη φάση.
Εθνικός Αστέρας-Ατσαλένιος
Πανελευσινιακός-Προοδευτική
Νέα Ιωνία-Γιούχτας
Κισσαμικός-Πεύκη
Ατρόμητος Πειραιά-Ολυμπιακός Λαυρίου
Μύκονος-Ρούβας
Τράχωνες-Δόξα Βύρωνα

Στον 4ο όμιλο η 1η αγωνιστική έγινε με οκτώ ζευγάρια.
ΠΑΟ Βάρδας-Παναργειακός
Αρης Αιτωλικού-Καλαμάτα
Μεσσηνιακός-Κόρινθος
Παναρκαδικός-ΠΦΟ Πανόπουλου
Αχαϊκή-ΑΕ Μεσολογγίου
Δόξα Νέας Μανωλάδας-Εθνικός Σαγέικων
Ατρόμητος Λάππα-ΑΕ Ερμιονίδας
Πανναυπλιακός-ΑΕ Καραϊσκάκης

Από τον 3ο όμιλο η Κύμη πέρασε άνευ αγώνα.
Αχιλλέας Δομοκού-Χαλκίδα
Λαμία-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Λευκάδια-Μακροχώρι
ΑΟ Καρδίτσας-Ρήγας Φεραίος
Τρίκαλα-Πυργετός
Αμπελωνιακός-Δωτιέας Αγιάς
Μαχητής Τερψιθέας-Νάουσα

Στον 2ο όμιλο βγήκαν τα παρακάτω ζευγάρια:
Κάστορας-Καμπανιακός
Ολυμπος Κέρκυρας-Οδυσσέας Κορδελιού
Εθνικός Φιλιππιάδας-Πυρσός Γρεβενών
Θεσπρωτός-ΑΕΛ
Καστοριά-Δόξα Κρανούλας
Πρέβεζα-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Τηλυκράτης-Δόξα Πενταλόφου
Κοζάνη-Κεραυνός Θεσπρωτικού

Η 1η αγωνιστική της πρώτης φάσης του 1ου ομίλου.
Μακεδονικός-ΠΑΟ Κοσμίου
Πανσερραϊκός-Κιλκισιακός
Ορφέας Ελευθερούπολης-Ηρακλής Αμπελοκήπων
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Διγενής Λακκώματος
Δόξα Πετρούσας-Εθνικός Αγιονερίου
Εβρος Σουφλίου-Αρης Ακροποτάμου
Αγροτικός Αστέρας-Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Μουδανιά

Σχετικά άρθρα

email επικοινωνίας

grevenamedia@gmail.com

ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ
AUTOΚΙΝΗΣΗ
caldera group hotels
Τζιόβας Ανδρέας
Argo Grevena
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ενοικιάζεται ορφοδιαμέρισμα 85 τ.μ.
αγγελια λεβητας
Πωλείται Διαμέρισμα Σόλωνος 3
Ενοικιάζεται κατάστημα 45 τμ
Ενοικιάζεται και πωλείται Μ. Αλεξάνδου
Ενοικιάζεται 120 τ.μ.
ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ 200 ΠΡΟΒΑΤΑ
Δυάρι διαμέρισμα Ίωνος Δραγούμη 2
Καφέ Crystal
Πωλείται διαμέρισμα-Εμμανουήλ Παπά 7
Κεντρική πλατεία Γρεβενών
ΤΑΞΙ
ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ
-Διεύθυνση-GrevenaMedia

Καιρός

Γρεβενά

Grevena

Fog
Humidity: 100
Wind: 0 km/h
1 °C
3 11
19 Jan 2015
3 11
20 Jan 2015
Διαφήμιση ΛΑΔΙΑ

Follow Us

 
Κανάλι 28 | Ράδιο Γρεβενά 101,5
Ανταλλακτικά αυτοκινήτων
ΗΛΕΚΤΡΟΝ
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com