Ράδιο Γρεβενά – 101.5

PAPAGEORGIOU

Grevenamedia @facebook

POTIKA MYRTO
SPONSORS

Grevena

Fog
Humidity: 100
Wind: 0 km/h
1 °C
3 11
19 Jan 2015
3 11
20 Jan 2015
ΓΚΙΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΑ
tsiarsiotis
delivery LOCO
Ανταλλακτικά αυτοκινήτων

Κατηγορίες

Επαναληπτικά θέματα ΟΕΦΕ 2013 για όλες τις τάξεις του λυκείου – Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των επαναληπτικών θεμάτων

Τα επαναληπτικά θέματα της ΟΕΦΕ αποτελούν μια άσκηση γνωστικής και ψυχολογικής ετοιμότητας προκειμένου οι μαθητές να αποκτήσουν την απαραίτητη εμπειρία ενόψει των Πανελλαδικών εξετάσεων χωρίς τον κίνδυνο της απογοήτευσης.

Τα θέματα θα επιλεγούν από επιτροπές οι οποίες θα συγκροτηθούν για κάθε μάθημα ευθύνη της ΟΕΦΕ και θα συμμετέχουν διακεκριμένοι καθηγητές με μεγάλη διδακτική, συγγραφική και φροντιστηριακή εμπειρία.

 

Δηλώσεις συμμετοχής στα φροντιστήρια:

ΚΑΝΙΣΤΡΑ – ΤΖΙΟΛΑ:  Θωμά Λαδά 2 τηλ 2462023453

 

ΠΡΑΞΗ ΚΑΙ ΘΕΩΡΙΑ:  Κ. Ταλιαδούρη 33 τηλ 2462087398

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ –Επαναληπτικών θεμάτων

 

Γ΄ ΤΑΞΗ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ

Α/Α

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ

ΘΕΤΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ

1 Κυριακή 31/3

Ν. Γλώσσα

Ν. Γλώσσα

Ν. Γλώσσα

2 Κυριακή 7/4

Επιλογή Γ.Π.

Επιλογή Γ.Π.

Επιλογή Γ.Π.

3 Κυριακή 14/4

Λατινικά

Χημεία

ΑΟΔΕ / Χημεία-Βιοχημεία

4 Κυριακή 21/4

Ιστορία Κατεύθυνσης

Φυσική Κατεύθυνσης

Φυσική Κατεύθυνσης

5 Κυριακή 28/4

Ν. Λογοτεχνία

Βιολογία Κατεύθυνσης

Α.Ε.Π.Π./Ηλεκτρολογία

6 Μ. Τρίτη 30/4

Αρχαία

Μαθηματικά Κατεύθυνσης

Μαθηματικά Κατεύθυνσης

7 Τετάρτη  8/5

Α.Ο.Θ.

Α.Ο.Θ.

Α.Ο.Θ.

 

 

 

Β΄ ΤΑΞΗ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ

Α/Α

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ

ΘΕΤΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ

1 Κυριακή 31/3

Ν. Γλώσσα

Ν. Γλώσσα

Ν. Γλώσσα

2 Κυριακή 7/4

Άλγεβρα

Άλγεβρα

Άλγεβρα

3 Κυριακή 14/4

Χημεία Κατεύθυνσης

4 Κυριακή 21/4

Λατινικά

Μαθηματικά Κατεύθυνσης

Μαθηματικά Κατεύθυνσης

5 Κυριακή 28/4

Αρχαία Κατεύθυνσης

Φυσική Κατεύθυνσης

Φυσική Κατεύθυνσης

 

 

 

 

Α΄ ΤΑΞΗ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ

1

Κυριακή 31/3

Ν. Γλώσσα

2

Κυριακή 7/4

Αρχαία

3

Κυριακή 14/4

Χημεία

4

Κυριακή 21/4

Άλγεβρα

5

Κυριακή 28/4

Φυσική

 

 

ΕΠΑ.Λ

Α/Α

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

Α΄ ΟΜΑΔΑ (ΤΕΙ)

Β΄ ΟΜΑΔΑ (ΑΕΙ-ΤΕΙ)

1

Κυριακή 31/3

Ν. Γλώσσα

2

Κυριακή 7/4

Ν. Γλώσσα

Επιλογή Γ.Π.

3

Κυριακή 14/4

Α.Ο.Δ.Ε/Δομημένο Προγραμματισμό

Α.Ο.Δ.Ε/Δομημένο Προγραμματισμό

4

Κυριακή 21/4

Μαθηματικά Ι

Φυσική ΙΙ

5

Μ. Τρίτη 30/4

Μαθηματικά ΙΙ

Τετάρτη  8/5

ΑΟΘ/ΔΙΚΤΥΑ

ΑΟΘ/ΔΙΚΤΥΑ

 

Σχετικά άρθρα

Χρυσή Τομή
Κινηματογράφος Γρεβενών
Ράδιο 101.5
ΤΣΙΟΓΚΑΣ
ΟΠΑΠ
ΦΥΛΑΞΗ

Follow Us

 
TSIOVAKAS
ΗΛΕΚΤΡΟΝ
Σεμερτζίδης
Κανάλι 28 | Ράδιο Γρεβενά 101,5

Καιρός

Γρεβενά

Αναγνώστου Ιωάννης