SECUTIRY
tsiarsiotis
ΝΟΣΗΛΙΑΣΙΣ
PAPAGEORGIOU
POTIKA MYRTO
IKTEO
BRABOSINOS
ΚΕΝΤΡΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ
Κέντρο Ξένων Γλωσσών
KARTSIOUNIS
Καφενείο
GRAMMENOS
Αναγνώστου Ιωάννης
delivery LOCO
Ανταλλακτικά αυτοκινήτων
ΠΩΛΕΙΤΑΙ

Κατηγορίες

Τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων την επόμενη εβδομάδα 19-02-2018 έως 25-02-2018

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 19 Φεβρουαρίου έως 25 Φεβρουαρίου του έτους 2018) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Δυτικής Μακεδονίας θα είναι τα ακόλουθα:

ΝΟΜΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ:

  • Τρίτη (20-02-2018) και ώρες από 20:00 έως 02:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: ΓΡΕΒΕΝΑ – ΜΑΥΡΑΝΑΙΟΙ – ΑΝΑΒΡΥΤΑ – ΠΟΛΥΝΕΡΙ – ΛΑΒΔΑ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΣΜΙΞΗ – ΑΛΑΤΟΠΕΤΡΑ – ΠΡΟΣΒΟΡΟ – ΑΕΤΙΑ – ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΙ – ΣΑΜΑΡΙΝΑ – ΔΟΤΣΙΚΟ – ΜΕΣΟΛΟΥΡΙ – ΓΡΕΒΕΝΑ.
  • Τετάρτη (21-02-2018) και ώρες από 18:00 έως 01:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: ΓΡΕΒΕΝΑ – ΔΕΣΠΟΤΗΣ – ΠΗΓΑΔΙΤΣΑ – ΣΙΤΑΡΑΣ – ΚΗΠΟΥΡΕΙΟ – ΠΡΙΟΝΙΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΚΡΑΝΙΑ – ΜΙΚΡΟΛΙΒΑΔΟ – ΓΡΕΒΕΝΑ.
  • Πέμπτη (22-02-2018) και ώρες από 09:00 έως 15:00  ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: ΓΡΕΒΕΝΑ – ΕΛΑΤΟΣ – ΚΑΛΗΡΑΧΗ – ΜΕΓΑΡΟ – ΚΥΠΑΡΙΣΣΙ – ΚΑΛΟΝΗ – ΤΡΙΚΟΡΦΟ – ΔΑΣΥΛΛΙΟ – ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ – ΚΥΔΩΝΙΕΣ – ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ – ΛΕΙΨΙ – ΡΟΔΙΑ – ΣΥΔΕΝΔΡΟ – ΟΡΟΠΕΔΙΟ – ΓΡΕΒΕΝΑ.
  • Παρασκευή (23-02-2018) και ώρες από 09:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: ΓΡΕΒΕΝΑ – ΚΑΛΑΜΙΤΣΙ – ΠΟΡΟΣ – ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑ – ΠΙΣΤΙΚΟ –ΚΝΙΔΗ – ΠΥΛΩΡΟΙ – ΒΑΡΗ – ΕΞΑΡΧΟΣ – ΠΟΝΤΙΝΗ – ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙ – ΝΕΟΧΩΡΙ – ΔΙΠΟΡΟ – ΣΑΡΑΚΗΝΑ – ΚΕΝΤΡΟ – ΝΗΣΙ – ΑΓΑΛΑΙΟΙ – ΙΤΕΑ  -ΑΓΑΠΗ – ΚΑΛΟΧΗ – ΓΡΕΒΕΝΑ.
  • Κυριακή (25-02-2018) και ώρες από 20:00 έως 02:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: ΓΡΕΒΕΝΑ – ΜΑΥΡΑΝΑΙΟΙ – ΜΑΥΡΟΝΟΡΟΣ – ΚΟΣΜΑΤΙ – ΣΤΑΥΡΟΣ – ΠΑΡΩΡΕΙΟ – ΤΡΙΚΩΜΟ – ΜΟΝΑΧΙΤΙ – ΖΙΑΚΑΣ – ΣΠΗΛΑΙΟ – ΑΒΔΕΛΛΑ – ΠΕΡΙΒΟΛΙ – ΓΡΕΒΕΝΑ.
  • ΝΟΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ:

     

    •       Τρίτη (20-02-2018) και ώρες από 17.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:

    Καστοριά-Δισπηλιό-Μαυροχώρι-Πολυκάρπη-Τοιχιό-Μεταμόρφωση-Φωτεινή-Σταυροπόταμος- Μελισσότοπος- Βασιλειάδα-Βέργα-Κλεισούρα-Λιθιά-Κορησός-Αμπελόκηποι- Μηλίτσα-Κωσταράζι-Βογατσικό-Γέρμας-Δισπηλιό-Καστοριά.

    • Τετάρτη (21-02-2018) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:

    Καστοριά-Δενδροχώρι-Ιεροπηγή-Αγία Κυριακή-Οινόη-Άνω και Κάτω Πτεριά-Πολυάνεμος-Καλοχώρι-Τσάκωνη-Πεντάβρυσος-Ομορφοκκλησιά-Υψηλό-Αυγή-Χιλιόδενδρο-Ποριά-Καστοριά.

    • Πέμπτη (22-02-2018) και ώρες από 17.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:

    Καστοριά-Κολοκυνθού-Μεσοποταμία-Καλοχώρι-Άνω και Κάτω Πτεριά-Κομνηνάδες-     Διποταμία-Χιονάτο-Νεστόριο- Μελάνθιο-Νίκη-Λάγγα-Βράχος-Πετροπουλάκι-Καστοριά.

    • Παρασκευή (23-02-2018) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:

    Καστοριά-Λεύκη-Κορομηλιά-Ν.Οικισμός Κορεστίων-Κρανιώνας-Μαυρόκαμπος-Χαλάρα-Μακροχώρι-Μελάς-Άνω Μελάς-ΑγιοςΑντώνιος-Βυσσινιά-Οξυά-Πολυκέρασος-Τοιχιό-Σιδηροχώρι-Κεφαλάρι-Απόσκεπος-Καστοριά

    • Σάββατο (24-02-2018) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:

    Καστοριά-Λαχανόκηποι-Λακκώματα-Κρύα Νερά-Σπήλαια-Ζευγοστάσιο-Άνω και Κάτω  Περιβόλι-Καστανόφυτο-Άγ.Ηλίας-Σπήλιος-Κερασώνα-Ανθηρό-Νόστιμο- Βέλος-Διαλεκτό-Βοτάνι-Αμμουδάρα-Ασπροκκλησιά-Αμπελοχώρι-Ασπρονέρι-Κρεμαστή-Λάγουρα-Καστοριά.

      

ΝΟΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ:

Δ.Α. ΚΟΖΑΝΗΣ

  • Τρίτη (20-02-2018) και ώρες από 16.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Δροσερό-Γαλάτεια-Ολυμπιάδα-Περδίκκας-Πεντάβρυσος-Ανατολικό-Κομνηνά- Μαυροδένδρι- Ποντοκώμη – Μεσόβουνο- Πύργοι-Άγιος Χριστόφορος –Καρυοχώρι- Σκάφη-Σπηλιά- Ερμακιά-Πτελεώνας -Ακρινή –Προφήτης Ηλίας (Παρχάρια)–Άγιος Δημήτριος -Ρυάκιο-Άγιο Πνεύμα-Παρχάρι Τετραλόφου –Τετράλοφος-Άγιος Χαράλαμπος- Βοσκοχώρι-Αυγή- Καπνοχώρι- Άγιοι Θεόδωροι -Λεβέντης-Πολύμυλος – Ζωοδόχος Πηγή-Αγία Παρασκευή-Κοιλάδα-Γαλάνη-Κρεμαστή-Θυμαριά – Κοιλάδα.
  • Τετάρτη (21-02-2018) και ώρες από 18.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Νέο Κλείτος-Πρωτοχώρι- Λευκοπηγή-Αγία Παρασκευή Ροδιανή-Κερασιά- Κτένι-Αιανή-Χρώμιο-Καισαρειά-Κήπος-Κάτω Κώμη- Μηλιά-Άνω Κώμη- Σπάρτο -Κοντοβούνι-Σταυρωτή-Πύργος-Ανατολή-Αμυγδαλιά-Βαθύλακκος-Νεραΐδα-Αύρα-Ίμερα-Πολύφυτος -Πετρανά- Μεσσιανή- Κουβούκλια-Ροδίτης- Λεύκαρα- Οινόη-Πτελέα.
  • Πέμπτη (22-02-2018) και ώρες από 18.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Καλαμιά-Αλωνάκια- Ανθότοπος- Κηπάρι- Κοκκιναράς-Σκήτη- Ξηρολίμνη Δαφνερό- Παλιόκαστρο- Μικρόκαστρο- Μεσοπόταμος -Γαλατινή-Καλονέρι-Εράτυρα-Πελεκάνος- Δρυόβουνο- Βλάστη- Νάμματα -Ανναράχη-Μηλοχώρι-Φούφας-N. Νικόπολη –Σιδερά –Λιβερά –Κτενάς-Λυγερή-Σισάνι-Εμπόριο Κρυόβρυσης.
  • Παρασκευή (23-02-2018) και ώρες από 10.00 έως 16.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Ρύμνιο -Φρούριο- Μικρόβαλτο- Τρανόβαλτο- Λαζαράδες – Ελάτη- Λιβαδερό- Μεταξά-Τριγωνικό- Πολύραχο- Προσήλιο-Λάβα-Καστανιά- Παλαιογράτσανο Καταφύγιο- Βελβεντό- Αγία Κυριακή-Αυλές- Γούλες-Κρανίδια-Πλατανόρεμα.
  • Σάββατο (24-02-2018) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Ομαλή- Αγίασμα- Σταυροδρόμι- Διχείμαρο- Πλακίδα- Δαμασκηνιά- Κλεισώρεια- Δραγασιά-Ζώνη- – Λυκνάδες- Λεύκη – Άγιος Θεόδωρος- Αχλαδιά- Κοιλάδι- Άγιοι Ανάργυροι- Πολυκάστανο- Δάφνη -Ανθούσα- Τριάδα- Αυγερινός- Βυθός -Πεντάλοφος Δίλοφος-Σωτήρας- Μόρφη- Βουχωρίνα- Κορυφή- Χρυσαυγή-Γλυκοκερασιά.

ΝΟΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ:

  • Τρίτη (20-02-2018) και ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:Σκοπός-Αχλάδα-Μελίτη-Νεοχωράκι-Λόφοι-Κέλλη -Αγ. Βαρθολομαίος
  • Τετάρτη (21-02-2018) και ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Φλάμπουρο-Λεπτοκαρύα-Κολχική-Υδρούσα-Άνω Υδρούσα-Δροσοπηγή-Τροπαιούχος-Ατραπός-Τριανταφυλλιά-Πολυπόταμος
  • Πέμπτη (22-02-2018) και ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Κλειδί-Φαράγγι-Μανιάκι-Αντίγονο-Πελαργός-Φιλώτας-Λεβαία-Βεγόρα-Αγ. Παντελεήμονας-Πέτρες.
  • Παρασκευή (23-02-2018) και ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Βαρικό-Λέχοβο-Ασπρόγεια- Σκλήθρο-Νυμφαίο-Αγραπιδιές- Αετός-Βαλτόνερα- Λιμνοχώρι-Ανάργυροι.
  • Σάββατο (24-02-2018) και ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:Βροντερό-Πύλη-Ψαράδες-Πλατύ-Καλλιθέα-Λευκώνας-Καρυές-Μικρολίμνη-Πράσινο-Ανταρτικό-Πισοδέρι.

 

Σχετικά άρθρα

Follow Us

 
MPANTHS
 
ENOIKIAZETAI
ΗΛΕΚΤΡΟΝ
 
EPIPEDO TZHMOROTA
Πωλείται
TSIOVAKAS
Σεμερτζίδης
Κανάλι 28 | Ράδιο Γρεβενά 101,5

Καιρός

Γρεβενά

Grevenamedia @facebook