tsiarsiotis
ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ
ΝΟΣΗΛΙΑΣΙΣ
PAPAGEORGIOU
ΔΕΠΑ
POTIKA MYRTO
IKTEO
BRABOSINOS
ΚΕΝΤΡΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ
Κέντρο Ξένων Γλωσσών
KARTSIOUNIS
Καφενείο
GRAMMENOS
Αναγνώστου Ιωάννης
delivery LOCO

Πρωτοσέλιδα εφημερίδων

Ανταλλακτικά αυτοκινήτων

Κατηγορίες

Τα αποτελέσματα από τους 9ους αγώνες ορεινού τρεξίματος στον Άγιο Γεώργιο Γρεβενών (φωτογραφίες)

Οι 9οι αγώνες ορεινού τρεξίματος πραγματοποιήθηκαν στον Άγιο Γεώργιο Γρεβενών πραγματοποιήθηκαν χθες Κυριακή στον Άγιο Γεώργιο Γρεβενών που διοργανώθηκαν από την Αδελφότητα των Απανταχού Αϊγιωργιτών «Ο Νεομάρτυς Άγιος Γεώργιος», τον Πολιτιστικό Σύλλογο Αγίου Γεωργίου, τον Αθλητικό Σύλλογο «Κεραυνός» Αγίου Γεωργίου και την Τοπική Κοινότητα Αγίου Γεωργίου.

Οι αγώνες περιελάμβαναν το «Αϊγιωργίτικο Μονοπάτι» (αγώνα ορεινού τρεξίματος) μήκους 24 χιλιομέτρων, τον «Τσούρχλειο Δρόμο» (αγώνα για δρομείς και περιπατητές) μήκους 11,5 χιλιομέτρων και μια Περιπατητική Διαδρομή μήκους 5 περίπου χιλιομέτρων.

Πιο αναλυτικά:

«Αϊγιωργίτικο Μονοπάτι» – Αγώνας Ορεινού Τρεξίματος: Ο δύσκολος αυτός αγώνας ορεινού τρεξίματος έχει μήκος 24 χιλιόμετρα και θετική υψομετρική διαφορά 1150 μέτρα. Περιλαμβάνει μονοπάτι στο μεγαλύτερο μέρος (19,2 χιλιόμετρα), με εναλλαγές με στενούς τρακτερόδρομους ή χωματόδρομους (3 χιλιόμετρα) και 1,9 χιλιόμετρα άσφαλτο μοιρασμένο στην αρχή και το τέλος της διαδρομής και στα χωριά Κληματάκι, Κριθαράκια και Λόχμη που θα διασχίσει κατά μήκος της διαδρομής. Η αφετηρία του αγώνα θα είναι στην πλατεία μπροστά στην εκκλησία του νεομάρτυρα Αγίου Γεωργίου και ο τερματισμός στην κεντρική πλατεία του χωριού μπροστά στην εκκλησία των 12 Αποστόλων.
«Τσούρχλειος Δρόμος»: Μικρότερος σε απόσταση δρόμος για όσους είναι αρχάριοι στο ορεινό τρέξιμο ή για όσους δε θέλουν να καταπονηθούν με τη μεγάλη διαδρομή. Στον «Τσούρχλειο Δρόμο» μπορούν να συμμετάσχουν και όσοι θέλουν να περιπλανηθούν τρέχοντας ή και περπατώντας στα μονοπάτια του Αγίου Γεωργίου σε μια γνωριμία με τη φύση μέσα στην καρδιά της άνοιξης. Η διαδρομή ξεκινάει από το ίδιο σημείο και ακολουθεί κατά μεγάλα διαστήματα τη διαδρομή του «Αϊγιωργίτικου Μονοπατιού» κινούμενη κατά μεγάλο ποσοστό σε μονοπάτια μέσα στο δάσος (10 περίπου χιλιόμετρα) με δύο μικρά κομμάτια χωματόδρομου (περίπου 800 μέτρα) στα ενδιάμεσα τμήματα της διαδρομής και με 1000 συνολικά μέτρα άσφαλτο στην αφετηρία και τον τερματισμό. Η εκκίνηση θα δοθεί μισή περίπου ώρα μετά την εκκίνηση του «Αϊγιωργίτικου Μονοπατιού».
«Περιπατητική διαδρομή»: Μετά την καθολική αποδοχή των τελευταίων δύο χρόνων και την επίμονη απαίτηση πολλών χωριανών κυρίως αλλά και συνοδών αθλητών, θα διεξαχθεί για τρίτη χρονιά φέτος και η περιπατητική διαδρομή 5 περίπου χιλιομέτρων που θα αφορά αποκλειστικά περιπατητές και δεν θα έχει χρονομέτρηση και σειρά κατάταξης. Η διαδρομή αυτή απευθύνεται σε όσους έχουν την επιθυμία να περπατήσουν στη φύση χωρίς κανενός είδους ανταγωνιστική διάθεση ή θεωρούν ότι είναι ακόμη ανέτοιμοι για μεγαλύτερες αποστάσεις. Είναι ανοικτή σε όλες ανεξαρτήτως τις ηλικίες υπό την προϋπόθεση ότι μικρά παιδιά κάτω των 8 ετών θα πρέπει να συνοδεύονται από το γονέα τους ή κάποιον άλλον ενήλικο. Η εκκίνηση θα δοθεί 10 λεπτά μετά την εκκίνηση του «Αϊγιωργίτικου Μονοπατιού».

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΤΣΟΥΡΧΛΕΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ 11,5 ΧΛΜ

  1. ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ N.R.T. ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 05,23
  2. ΒΟΤΣΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗ 05,40
  3. ΣΚΟΔΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 06,33
  4. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1.06,50
  5. ΠΑΝΑΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 11,09
  6. ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 11,29
  7. ΠΑΚΑΠΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΑΦΟΙ ΠΑΚΑΠΟΥΚΑ 16,48
  8. ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗ REF RUNNERS KZN ΚΟΖΑΝΗΣ 16,48
  9. ΘΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 17,40
  10. ΧΑΤΖΗΖΗΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑ Ο.Σ.Σ. 18,57
  11. ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 19,07
  12. ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 20,42
  13. ΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 20,55
  14. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 22,22
  15. ΓΚΙΜΟΥΡΤΖΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 22,22
  16. ΣΙΣΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑ’Ι’ΔΑ Σ.Δ.Ο.Ε. KATSIKIA RUNNERS 22,52
  17. ΠΑΧΑΤΥΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 23,18
  18. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 25,26
  19. ΤΣΑΡΤΣΑΜΠΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 25,36
  20. ΖΗΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΟΤΥΛΙ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΡΑΣΗ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ 27,14
  21. ΠΕΤΡΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 27,14
  22. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 31,30
  23. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 31,30
  24. ΚΑΛΥΒΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 32,12
  25. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΟΖΑΝΗ REF RUNNERS KZN 32,14
  26. ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 33,21
  27. ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗ REF RUNNERS KZN 35,03
  28. ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΡΑΞΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 36,07
  29. ΩΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗ 36,15
  30. ΙΣΠΟΓΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΝΤΙΝΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 37,25
  31. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 38,25
  32. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ’Ι’ΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΕΒΕΝΑ Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 40,16
  33. ΑΓΚΟΤΑΚΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 43,34
  34. ΚΟΡΑΒΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΑ Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 43,34
  35. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 54,05
  36. ΓΑΓΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ 1.54,05
  37. ΚΡΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 59,30
  38. ΚΡΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 59,37
  39. ΚΑΛΠΑΤΣΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟ 01,35
  40. ΚΑΛΠΑΤΣΕΚΑΣ ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ ΚΟΖΑΝΗ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 01,35
  41. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 01,40
  42. ΓΚΙΜΟΥΡΤΖΙΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 01,40
  43. ΓΚΙΜΟΥΡΤΖΙΝΑΣ ΤΡΥΦΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΚΕΤΑΥΡΟΣ 01,40
  44. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΖΑΝΗ 02,02
  45. ΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 02,02
  46. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΗΣ ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 07,57
  47. ΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 09,11
  48. ΚΑΡΔΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 09,55
  49. ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΜΑΡΙΑ ΚΡΗΝΙΤΣΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10,18
  50. ΚΟΤΛΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 48,31
  51. ΑΝΡΕΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 48,31
  52. ΜΠΑΤΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 48,31
  53. ΓΑΓΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΖΑΝΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  48,31

Οι νικήτριες των 11,5,χλμ

1η Τσαρτσαμπαλίδου Μαρία
2η Ισπογλίδου Ιωάννα
3η Αγκοτάκη Ζαχαρούλα

Οι νικητές των 11,5 χλμ

1ος Ροφυθάκης Αναστάσιος
2ος Βότσης Σιδέρης
3ος Σκόδρας Αθανάσιος

                                                  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ                     

                                      Α’Ι’ΓΙΩΡΓΙΤΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ 24 ΧΛΜ

  1. ΦΟΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΥΣΗΣ ΑΡΔΑΣΣΑ 13,53
  2. ΓΚΑΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑ  MOUNTAIN RUNNERS 15,37
  3. ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ  29,24
  4. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ  33,27
  5. ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 38,51
  6. ΒΑΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΡΓΑ 39,36
  7. ΧΡΙΣΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 41,31
  8. ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 44,30
  9. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΡΕΒΕΝΑ Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 49,30
  10. ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 50,15
  11. ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΡΑΞΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 53,42
  12. ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 54,50
  13. ΖΙΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 55,46
  14. ΛΕΩΝΙΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΞΗΡΟΛΙΜΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 55,46
  15. ΒΕΝΕΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΔΡΕΠΑΝΟΣ RUNNING TEAM IGOUMENITSA 56,59
  16. ΖΙΟΓΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 00,53
  17. ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 01,49
  18. ΜΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΕΣ 12,36
  19. ΦΩΛΙΝΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 17,59
  20. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΑΣΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΡΕΙΝΟΥ ΒΙΤΣΙΟΥ 17,59
  21. ΤΖΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 27,10
  22. ΚΑΡΑΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 27,10
  23. ΖΑΨΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΡΕΒΕΝΑ Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 40,59
  24. ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.Υ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 43,50
  25. ΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑ ΠΤΟΛΕΜΑ’Ι’ΔΑΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 46,00
  26. ΚΙΟΣΣΕ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΓΡΕΒΕΝΑ 09,53
  27. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΡΕΙΝΟΥ ΒΙΤΣΙΟΥ 24,03
  28. ΓΑΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 26,20
  29. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΚΑΣΤΟΡΕΣ 31,53
  30. ΠΑΠΑ’Ι’ΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 32,57
  31. ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.Υ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ D.N.F

Οι νικητές των 24 χλμ

1ος Φολτόπουλος Μωυσής
2ος Γκάτσας Κων/νος
3ος Σιαμόγλου Αλέξανδρος

Οι νικήτριες των 24 χλμ

1η Χαιροπούλου Δήμητρα
2η Ελευθεριάδου Αναστασία
3η Λεωνιδάκη Στέλλα

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ

ΠΕΡΙΠΑΤΟΣ 5 ΧΛΜ

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΡΑ’Ι’ΔΗΣ
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
  3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ
  4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ
  5. ΚΟΤΛΙΔΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  6. ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  7. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  8. ΚΙΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  9. ΚΙΟΥΡΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ
  10. ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
  11. ΜΠΟΥΡΤΖΟΥ ΕΛΕΝΗ
  12. ΜΠΟΥΡΤΖΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
  13. ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΜΗΝΑΣ
  14. ΙΣΠΟΓΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
  15. ΚΑΛΕΣΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
  16. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
  17. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ
  18. ΙΣΠΟΓΛΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
  19. Χ’’ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
  20. Χ’’ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ
  21. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ
  22. ΤΟΜΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  23. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗ ΕΦΗ
  24. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
  25. ΒΛΑΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
  26. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
  27. ΜΠΟΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ
  28. ΑΝΡΕΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  29. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
  30. ΣΙΑΣΟΥ ΜΑΤΙΝΑ
  31. ΜΠΑΤΑΡΑ ΦΑΣΣΑ
  32. ΜΠΑΤΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

 

Σχετικά άρθρα

Follow Us

MPANTHS
ΗΛΕΚΤΡΟΝ
 
EPIPEDO TZHMOROTA
Πωλείται
TSIOVAKAS
Σεμερτζίδης
Κανάλι 28 | Ράδιο Γρεβενά 101,5

Καιρός

Γρεβενά

Grevenamedia @facebook