ΝΟΣΗΛΙΑΣΙΣ
PAPAGEORGIOU
POTIKA MYRTO
BRABOSINOS
Οικογένειες των Γρεβενών
ΚΕΝΤΡΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ
Κέντρο Ξένων Γλωσσών
KARTSIOUNIS
Καφενείο
GRAMMENOS
Αναγνώστου Ιωάννης
delivery LOCO
ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΑΕ

Πρωτοσέλιδα εφημερίδων

Antenna Stores – Ζιούτης
Ανταλλακτικά αυτοκινήτων

Κατηγορίες

SPONSORS
SPONSORS
SPONSORS
SPONSORS

Στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ20 στο Γκροσέτο ο Μίλτος Τεντόγλου και η Ελένη Κουτσαλιάρη.Το πρόγραμμα των Ελλήνων

Τα πρωταθλήματος Εφήβων και Νεανίδων σε παγκόσμιο και ευρωπαϊκό επίπεδο συγκαταλέγονται ανάμεσα στις σημαντικότερες και εντυπωσιακότερες διοργανώσεις στίβου.

Άλλωστε οι μετέχοντες δεν είναι…μικρά παιδιά είναι οι πρωταθλητές του αύριο, σε μια ηλικία που έχουν ήδη ξεδιπλώσει ταλέντα και ικανότητες.

Το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ20 ξεκινάει την Πέμπτη (20/7) και ολοκληρώνεται την Κυριακή (23/7) στην πόλη του Γκροσέτο, που φιλοξενεί για δεύτερη φορά τη διοργάνωση.

 Δείτε τις ώρες και τις ημέρες που αγωνίζονται οι αθλητές μας

 Πέμπτη 20/7

Πρωί

10.00 10.000 μ. βάδην Ν,- Τελικός, Βαΐτση, Αλικανιώτη, Φιλτισάκου

10.10 Σφυροβολία Ε, Πρ.- Κορακίδης , Φραντζεσκάκης, Καμτζικλής

10.50 Μήκος Ε, πρ.- Τεντόγλου, Μαντζουρογιάννης, Αλεξόπουλος

11.10 100 μ. εμπ. 7αθλου – Γκέλη

11.30 Σφυροβολία Ε, Πρ. – Κορακίδης , Φραντζεσκάκης, Καμτζικλής

12.20 100 μ. Ε, πρ.- Ζήκος, Γκαραγκάνης

12.20 Ύψος 7αθλου- Γκέλη

12.50 Σφαιροβολία Ε, πρ.- Μουζενίδης

12.55 Ακοντισμός Ν, πρ.- Μανιού

13.25 400 μ. Ε, πρ.- Παππάς, Λαμπρόπουλος

14.10 Ακοντισμός Ν, πρ. – Μανιού

Απόγευμα

16.50 Υψος Ε, πρ. Μέρλος

17.30 Σφαιροβολία 7αθλου Γκέλη

18.30 Τριπλούν Ν, πρ.- Μπαλαμούτη

19.00 Δισκοβολία Ν, πρ., Σπανουδάκη

19.05 1.500 μ. Ε, πρ. Μηλιαράς, Παπούλιας

19.15 Επί κοντώ Ν, πρ. Αδαμοπούλου

20.00 200 μ. 7αθλου Γκέλη

20.20 Δισκοβολία Ν, πρ., Σπανουδάκη

 

Παρασκευή 21/7

10.10 Σφαιροβολία Ν, πρ. – Μαγκούλια

10.20 Υψος Ν, πρ. – Ρέτζιου

11.50 800 μ. Ε, πρ. – Καλάκος

11.50 Επί κοντώ Ε, πρ. – Καραλής, Νεράντζης

12.10 Μήκος 7αθλου – Γκέλη

12.30 400 μ. εμπ. Ν, πρ. – Κιάφα

Απόγευμα

14.30 Ακοντισμός 7αθλου – Γκέλη

18.50 800 μ. 7αθλου – Γκέλη

 

Σάββατο 22/7

10.00 100 μ. 10άθλου – Σπυριδωνίδης

10.25 10.000 μ. βάδην, Τελικός Τζατζιμάκης

10.55 Μήκος 10άθλου – Σπυριδωνίδης

12.30 Μήκος Ν, πρ. Κουτσαλιάρη

12.40 Σφαιροβολία, 10άθλου – Σπυριδωνίδης

 

Απόγευμα

16.10 Υψος 10άθλου – Σπυριδωνίδης

17.45 Τριπλούν Ε, πρ. Μονόπωλης, Πανταζής

20.15 400 μ. 10άθλου – Σπυριδωνίδης

 

Κυριακή 23/7

09.30 110 μ. εμπ. 10άθλου – Σπυριδωνίδης

10.10 Δισκοβολία 10άθλου – Σπυριδωνίδης

11.30 Δισκοβολία  10άθλου – Σπυριδωνίδης

13.20 Επί κοντώ 10άθλου – Σπυριδωνίδης

 

Απόγευμα

16.00 Ακοντισμός 10άθλου – Σπυριδωνίδης

17.00 Ακοντισμός 10άθλου – Σπυριδωνίδης

17.50 4Χ100 μ. Ε, πρ.

19.35 1.500 μ. 10άθλου – Σπυριδωνίδης

 

Σχετικά άρθρα

Follow Us

Κανιστράς – Τζιόλας
Κινηματογράφος Γρεβενών
EPIPEDO TZHMOROTA
Πωλείται
TSIOVAKAS
Σεμερτζίδης
Κανάλι 28 | Ράδιο Γρεβενά 101,5

Καιρός

Grevenamedia @facebook

SPONSORS