Πρωτοσέλιδα εφημερίδων

Ανταλλακτικά αυτοκινήτων

Κατηγορίες

Στην επόμενη φάση του κυπέλλου Γρεβενών προκρίθηκε ο ΠΥΡΣΟΣ κερδίζοντας τα ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ

Στην επόμενη φάση του κυπέλλου Γρεβενών προκρίθηκε ο Πυρσός, κερδίζοντας με 1-3 τα Γρεβενά Αεράτα. Έγινε κατά διαστήματα πολύ καλό παιχνίδι, με ωραίες ενέργειες εκατέρωθεν. Το τελικό αποτέλεσμα χαρακτηρίζεται δίκαιο. Μόλις στο πρώτο λεπτό σύγχυση στην περιοχή και ο Μπόλλος πέτυχε το 0-1, στο επόμενο λεπτό όμως με τον ίδιο τρόπο ο Φουρλατάρας εκμεταλλεύθηκε σύγχυση στην περιοχή και ισοφάρισε. Στο 4΄ ο Φουρλατάρας μόνος «πάτησε» την μπάλα και χάθηκε η ευκαιρία, στο 15΄ απευθείας κόκκινη στον Κωτενίδη ως τελευταίος παίκτης. Στο 25΄ εξαιρετική ενέργεια του Μπόλλου, την κατάλληλη στιγμή γύρισε στον Π. Λάλλο, που έκανε το 1-2. Στο 30΄ ο Π. Λάλλος έχασε το τετ-α-τετ, στο 40΄ ο Φουρλατάρας είχε οριζόντιο δοκάρι. Στο 60΄ ο Π. Λάλλος απέφυγε και τον τερματοφύλακα, που τον ανέτρεψε και στο πέναλτι ευστόχησε ο Μπόλλος. Στη συνέχεια κλασικές ευκαιρίες έχασαν Μπόλλος, Ιωαννίδης, Π. Λάλλος, Τζάτζης. Διαιτητής: Θάνος (Μωυσιάδης, Στεφούλης).

ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ: Παπατσάνης, Τζάτζης, Κουρέλλας, Μπατακόιας, Κωτενίδης, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, Γαβρίδης (75΄ Μπλάντος), Σάλλα (46΄ Μπαλοδήμος), Κακαφίκας (70΄ Χισέν), Ρόβας, Φουρλατάρας.

ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ: Ελευθεριάδης, Χ. Λάλλος, Κατσαντώνης,μ Σαχόλι (75΄ Στεφόπουλος), Μήττας, ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ (65΄ Φετσάνης), Θ. Λάλλος, Χαντάβας, ΜΠΟΛΛΟΣ (70΄ Ιωαννίδης), ΜΠΟΖΙΑΡΗΣ, Π. ΛΑΛΛΟΣ.