ΝΟΣΗΛΙΑΣΙΣ
PAPAGEORGIOU
ΔΕΠΑ
POTIKA MYRTO
IKTEO
BRABOSINOS
ΚΕΝΤΡΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ
Κέντρο Ξένων Γλωσσών
KARTSIOUNIS
Καφενείο
GRAMMENOS
Αναγνώστου Ιωάννης
delivery LOCO
ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΑΕ

Πρωτοσέλιδα εφημερίδων

Ανταλλακτικά αυτοκινήτων

Κατηγορίες

Εσωκομματικές Εκλογές ΝΔ – Οι λίστες με τους υποψηφίους

Οι λίστες με τους υποψηφίους των κομματικών οργάνων της Νέας Δημοκρατίας, οι οποίες θα διεξαχθούν στις 13/05/2018, ημέρα Κυριακή στα γραφεία της ΝΟ.Δ.Ε Γρεβενών.

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι Νο.Δ.Ε. Γρεβενών
Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 Τεντόγλου Λεωνίδας

Υποψήφια Μέλη Νο.Δ.Ε. Γρεβενών
Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 Αναγνώστου Αθανάσιος Χρήστος
2 Γερομίχος Ελευθέριος Βασίλειος
3 Γιαννακόπουλος Ιωάννης Χρήστος
4 Γκάνη Ιωάννα Θεμιστοκλής
5 Ηλιάδης Στέφανος Μιχαήλ
6 Καψή Μαρία (Μάνια) Δημήτριος
7 Μέντζιος Κωνσταντίνος Νικόλαος
8 Μπόζιαρη Ελένη Ευάγγελος
9 Ντόνας Δημήτριος Κωνσταντίνος
10 Ντούνας Αλέκος Γεώργιος
11 Πέτρου Στέργιος Γεώργιος
12 Σαββίδης Ιωάννης Σταύρος
13 Στόκας Ηλίας Νικόλαος
14 Ταμπούκας Αδάμ Θωμάς
15 Τζάτζης Κωνσταντίνος Αριστοτέλης
16 Τσακμακόπουλος Γεώργιος Ιωάννης
17 Τσιφόπουλος Παναγιώτης Γεώργιος
18 Φαρμάκη Αφροδίτη Ευάγγελος
19 Χαριζόπουλος Ευάγγελος Ιωάννης

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημ.Τ.Ο. Γρεβενών
Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 Κωδουνάς Δημήτριος Ιωάννης

Υποψήφια Μέλη Δημ.Τ.Ο. Γρεβενών
Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 Ζαρκογιάννη Αλεξία Δημήτριος
2 Καγκελάρης Νικόλαος Δημήτριος
3 Ματέρης Χαράλαμπος Χρήστος
4 Μπαχτσεβάνος Γεώργιος Ευθύμιος
5 Ουζουνίδης Σάββας Κωνσταντίνος
6 Περικλής Δημήτριος Ευάγγελος
7 Πετσούλης Δημήτριος Γεώργιος
8 Πλακίδας Στέφανος Ηρακλής
9 Πλιάτσικα Σοφία Αθανασίου
10 Ρεϊζή Δέσποινα Ευάγγελος
11 Σκόδρας Στέλιος Βασίλειος
12 Στεφοπούλου Παρασκευή Κωνσταντίνος
13 Τσιουμέλας Αθανάσιος Κωνσταντίνος

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημ.Τ.Ο. Δεσκάτης
Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 Λαβός Ιωάννης Κωνσταντίνος

Υποψήφια Μέλη Δημ.Τ.Ο. Δεσκάτης
Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 Βλαχόπουλος Ευθύμιος Δημήτριος
2 Δαρδούμπας Αθανάσιος Ευριπίδης
3 Ζαρζάκης Αθανάσιος Δημήτριος
4 Θεοδωράκης Δημήτριος Απόστολος
5 Κοντός Παύλος Κωνσταντίνος
6 Λάμαρη Ζαχαρούλα Ιωάννης
7 Μπαρμούτα Μαρία Αθανάσιος
8 Μπικέρης Δημήτριος Δημήτριος
9 Παπαχρήστος Κωνσταντίνος Χρήστος

Σχετικά άρθρα

Follow Us

Κινηματογράφος Γρεβενών
Εκπαιδευτικός Πολυχώρος Χρυσή Τομή
MPANTHS
ΗΛΕΚΤΡΟΝ
 
EPIPEDO TZHMOROTA
Πωλείται
TSIOVAKAS
Σεμερτζίδης
Κανάλι 28 | Ράδιο Γρεβενά 101,5

Καιρός

Γρεβενά

Grevenamedia @facebook