Video Widget

ΝΟΣΗΛΙΑΣΙΣ

Grevenamedia @facebook

Λίτσας

Grevena

Fog
Humidity: 100
Wind: 0 km/h
1 °C
3 11
19 Jan 2015
3 11
20 Jan 2015
SECUTIRY
tsiarsiotis
PAPAGEORGIOU
IKTEO
BRABOSINOS
ΚΕΝΤΡΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ
POTIKA MYRTO
Κέντρο Ξένων Γλωσσών
KARTSIOUNIS
Καφενείο
GRAMMENOS
delivery LOCO
Ανταλλακτικά αυτοκινήτων
ΠΩΛΕΙΤΑΙ

Κατηγορίες

Έγινε ο καταρτισμός των ομίλων της Γ’Εθνικής – Στον τρίτο όμιλο τα Γρεβενά Αεράτα

Πραγματοποιήθηκε σήμερα ο καταρτισμός των ομίλων της Γ΄Εθνικής. Στον τρίτο όμιλο θα συμμετέχουν οι: Μακεδονικός Σιάτιστας, Μακεδονικός Φούφα, Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας, Γρεβενά Αεράτα, ενώ στον δεύτερο, ο Ερμής Αμυνταίου και η Μελίτη. Η σέντρα ορίστηκε για τις 30 Σεπτεμβρίου, ενώ η κλήρωση θα γίνει την Τετάρτη 12/9 στις 3 το μεσημέρι στα γραφεία της ΕΠΟ στο Γουδί.

1ος όμιλος
Εθνικός Αλεξανδρούπολης
ΠΑΟΚ Κοσμίου
Άρης Αβάτου
Ορφέας Ξάνθης
Ασπίδα Ξάνθης
Καβάλα
Νέστος Χρυσούπολης
Αετός Ορφανού
Κεραυνός Πέρνης
Πανσερραϊκός
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Απόλλων Παραλιμνίου
ΑΕ Καλαμπακίου
Αλέξανδρος Κιλκίς

2ος όμιλος
Άρης Παλαιοχωρίου
Μακεδονικός
Αλμωπός Αριδαίας
Εδεσσαϊκός
Αγροτικός Αστέρας
ΑΠΕ Λαγκαδά
Βέροια
ΠΑΟ Κουφαλίων
Ολυμπιακός Κυμίνων
ΠΟ Τριγλίας
ΑΣ Γιαννιτσά
Νίκη Αγκαθιάς
Μελιτέας Μελίτης
Ερμής Αμυνταίου

3ος όμιλος
Τηλυκράτης Λευκάδας
Μακεδονικός Φούφα
Θεσπρωτός
ΑΕ Λευκίμμης
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Θρίαμβος Σερβανιών
Μακεδονικός Σιάτιστας
Γρεβενά Αεράτα
Σούλι Παραμυθιάς
ΑΟ Φλωριάδας
Κρόνος Αργυράδων
Αχέρων Καναλακίου
Ναυπακτιακός Αστέρας

4ος όμιλος
Πιερικός
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Νίκη Βόλου
Αστέρας Ιτέας
ΓΣ Αλμυρού
Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Σελλάνων
Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΣ Μετέωρα
Θησέας Αγριάς
Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Μακρυχωρίου
Φωκικός
ΑΟ Στυλίδας

5ος όμιλος
Εθνικός Πειραιά
Προοδευτική
ΑΠΟ Κερατσίνι
Ιωνικός
Ατρόμητος Πειραιά
Αμπελακιακός
ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΕ Νεάπολης
Ατσαλένιος
Γιούχτας
ΑΟ Επισκοπής
ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

6ος όμιλος
Καλλιθέα
Αιγάλεω
Ηλυσιακός
Αγιος Ιερόθεος
Αγιοι Ανάργυροι
Χαραυγιακός
ΑΟ Χαλκίς
Απόλλων Ερέτριας
ΠΑΣ Κόρινθος
Πανθηραϊκός
Θύελλα Καμαρίου
Αιολικός

7ος όμιλος
ΑΟ Κατασταρίου
ΑΟ Εικοσιμίας
Καλαμάτα
Πάμισος Μεσσήνης
Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΕ Πελλάνας
Παναρκαδικός
ΑΕ Ερμιονίδα
Παναργειακός
Ενωση Λέρνας
Ασπρόπυργος
Μανδραϊκός
ΑΟ Υπάτου
Αμβρυσσέας Διστόμου

8ος όμιλος
Διαγόρας Ρόδου
Ιάλυσος
Φοίβος Κρεμαστής
Αχαρναϊκός
Θύελλα Ραφήνας
Παλληνιακός
Παναιγιάλειος
Διαγόρας Βραχνεϊκων
Πανομβριακός
Αστέρας Αμαλιάδας
Πανηλειακός
ΠΑΟ Βάρδας
Νίκη Τραγανού

Την Τετάρτη στις 12 Σεπτεμβρίου στις 15:00 στα γραφεία της ΕΠΟ στο Γουδί, θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση τους πρωταθλήματς της Γ΄ Εθνικής 2018-2019. Η σέντρα μετατίθεται από 23 Σεπτεμβρίου για τις 30 του ιδίου μήνα.

Σχετικά άρθρα

email Επικοινωνίας

grevenamedia@gmail.com

Κινηματογράφος Γρεβενών
Χρυσή Τομή
Χρυσή Τομή

Follow Us

SPONSORS
Ανταλλαγή διαμερίσματος
epipedo
Ζητείται
MPANTHS
ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ
ENOIKIAZETAI
ΗΛΕΚΤΡΟΝ
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
 
EPIPEDO TZHMOROTA
Πωλείται
TSIOVAKAS
Σεμερτζίδης
Κανάλι 28 | Ράδιο Γρεβενά 101,5

Καιρός

Γρεβενά

Αναγνώστου Ιωάννης