Κινηματογράφος Γρεβενών

Grevena

Fog
Humidity: 100
Wind: 0 km/h
1 °C
3 11
19 Jan 2015
3 11
20 Jan 2015
ΝΟΣΗΛΙΑΣΙΣ
SECUTIRY
tsiarsiotis
PAPAGEORGIOU
IKTEO
BRABOSINOS
ΚΕΝΤΡΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ
POTIKA MYRTO
Κέντρο Ξένων Γλωσσών
KARTSIOUNIS
Καφενείο
GRAMMENOS
delivery LOCO
Ανταλλακτικά αυτοκινήτων
ΠΩΛΕΙΤΑΙ

Κατηγορίες

Μπαράζ Γ΄εθνικής: Τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής

Δείτε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όπως προέκυψαν μετά και την 5η αγωνιστική των μπαράζ ανόδου της Γ’ Εθνικής.

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα
Ορφέας Ξάνθης-Δόξα Προσκυνητών    1-2
Ηρακλής Ποταμουδιών-ΑΕ Διδυμοτείχου    2-2

Βαθιμολογία (5 αγωνιστικές)
    Β.    Γκολ
1.Δόξα Προσκυνητών    9    6-5
2.Ορφέας Ξάνθης    9    9-7
—————————————————
3.ΑΕ Διδυμότειχου    5    4-6
4.Ηρακλής Ποταμουδιών    5    6-7

Η επόμενη αγωνιστική (6η, 5/6)
Ηρακλής Ποταμουδιών-Ορφέας Ξάνθης
ΑΕ Διδυμοτείχου-Δόξα Προσκυνητών

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα
Απόλλων Παραλιμνίου-Μακεδονικός    διεκόπη
ΑΟ Καρδίας-Δόξα Πετρούσας    4-0

Βαθμολογία (5 αγωνιστικές)
    Β.    Γκολ
1.ΑΟ Καρδίας    12    13-5
2.Μακεδονικός    7    5-4
—————————————————
3.Απόλλων Παραλιμνίου    7    8-4
4.Δόξα Πετρούσας    0    4-17

Η επόμενη αγωνιστική (6η, 5/6)
ΑΟ Καρδίας-Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Πετρούσας-Μακεδονικός

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα
ΜΓΟ Στρατωνίου-Πάικο Γουμένισσας    2-0
Αλμωπός Αριδαίας-Νάουσα    3-2

Βαθμολογία (5 αγωνιστικές)
    Β.    Γκολ
1.Αλμωπός Αριδαίας    11    11-3
2.Νάουσα    8    8-4
—————————————–
3.Στρατώνι    8    6-4
4.Πάικο Γουμένισσας    0    0-14

Η επόμενη αγωνιστική (6η, 5/6)
Αλμωπός Αριδαίας-ΜΓΟ Στρατωνίου
Νάουσα-Πάικο Γουμένισσας

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα
Μακεδονικός Αγ. Παντ.-Μ. Αλέξ. Καλλ. Καστοριάς    2-1
Μακεδονικός Φούφα-ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου    0-0

Βαθμολογία (5 αγωνιστικές)
    Β.    Γκολ
1.Μακεδονικός Φούφα    11    5-2
2.ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου    8    5-5
—————————————————
3.Μακεδονικός Αγ. Παντ.    7    7-6
4.Μ. Αλέξ. Καλλ. Καστοριάς    1    3-7

Η επόμενη αγωνιστική (6η, 5/6)
Μακεδονικός Φούφα-Μακεδονικός Αγ. Παντ.
ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου-Μ. Αλέξ. Καλλ. Καστοριάς

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Δόξα Γαρδικίου    6-1
Αστέρας Πετρίτη-ΑΟ Βελισσαρίου    2-1

Βαθμολογία (5 αγωνιστικές)
    Β.    Γκολ
1.Μαύροι Αετοί    10    12-5
2.Αστέρας Πετρίτη    9    5-6
——————————————
3.ΑΟ Βελισσαρίου    6    7-6
4.Δόξα Γαρδικίου    4    5-12

Η επόμενη αγωνιστική (6η, 5/6)
Αστέρας Πετρίτη-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
ΑΟ Βελισσαρίου-Δόξα Γαρδικίου

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα
Διαγόρας Σεβαστής-ΑΟ Σελλάνων    4-0
Απόλλων Λάρισας-Ηρακλής Βόλου    3-0

Βαθμολογία (5 αγωνιστικές)
    Β.    Γκολ
1.Απόλλων Λάρισας    13    10-2
2.Διαγόρας Σεβαστής    11    10-3
——————————————
3.ΑΟ Σελλάνων    4    3-9
4.Ηρακλής Βόλου    0    3-12

Η επόμενη αγωνιστική (6η, 5/6)
Απόλλων Λάρισας-Διαγόρας Σεβαστής
Ηρακλής Βόλου-ΑΟ Σελλάνων

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα
Ολυμπιακός Λαμίας-ΑΕ Ιστιαίας    2-1
Αίολος-Θήβα    2-5

Βαθμολογία (5 αγωνιστικές)
    Β.    Γκολ
1.Θήβα    13    11-4
2.ΑΕ Ιστιαίας    9    12-5
————————————————-
3.Ολυμπιακός Λαμίας    7    5-7
4.Αίολος Καρπενησίου    0    4-16

Η επόμενη αγωνιστική (6η, 5/6)
Αίολος-Ολυμπιακός Λαμίας
Θήβα-ΑΕ Ιστιαίας

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα
Αστέρας Ιτέας-Αμβρακία Κωστακίων    4-3
Τηλυκράτης-Ναυπακτιακός Αστέρας    3-0

Βαθμολογία (5 αγωνιστικές)
    Β.    Γκολ
1.Τηλυκράτης    11    10-2
2.Αμβρακία Κωστακίων    8    10-9
—————————————————
3.Ναυπακτιακός Αστέρας    6    5-6
4.Αστέρας Ιτέας    3    8-16

Η επόμενη αγωνιστική (6η, 5/6)
Τηλυκράτης-Αστέρας Ιτέας
Ναυπακτιακός Αστέρας-Αμβρακία Κωστακιών

9ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα
Προοδευτική-Άγιος Ιερόθεος    0-0
Αετός Κορυδ.-Αιγάλεω    3-0

Βαθμολογία (5 αγωνιστικές)
    Β.    Γκολ
1.Προοδευτική    10    6-1
2.Άγιος Ιερόθεος    8    6-4
——————————————
3.Αετός Κορυδ.    4    6-6
4.Αιγάλεω    3    4-11
*Εκκρεμεί η απόφαση για το ματς του Αιγάλεω με την Προοδευτική που είχε διακοπεί

Η επόμενη αγωνιστική (6η, 5/6)
Αετός Κορυδ.-Προοδευτική
Αιγάλεω-Άγιος Ιερόθεος

10ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα
Ποσειδών Καρδαμύλων-Πανθηραϊκός    0-0
Αίγειρος Μυστεγνών-Ρόδος    0-3

Βαθμολογία (5 αγωνιστικές)
    Β.    Γκολ
1.Ρόδος    15    17-1
2.Πανθηραϊκός    10    7-2
—————————————————
3.Ποσειδών Καρδαμύλων    4    2-10
4.Αίγειρος Μυστεγνών    0    2-15

Η επόμενη αγωνιστική (6η, 5/6)
Αίγειρος Μυστεγνών-Ποσειδών Καρδαμύλων
Ρόδος-Πανθηραϊκός

11ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα
Πυθαγόρας-Ζωφριά    3-2
ΑΟ Ζευγολατιού-Θύελλα Ραφήνας    0-0

Βαθμολογία (5 αγωνιστικές)
    Β.    Γκολ
1.Θύελλα Ραφήνας    11    8-0
2.ΑΟ Ζευγολατιού    10    7-5
——————————————–
3.Ζωφριά    4    5-9
4.Πυθαγόρας    3    3-9

Η επόμενη αγωνιστική (6η, 5/6)
ΑΟ Ζευγολατιού-Πυθαγόρας
Θύελλα Ραφήνας-Ζωφριά

12ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Τσιλιβή    1-2
Αστέρας Αμαλιάδας-Αχαϊκή    1-0

Βαθμολογία (5 αγωνιστικές)
    Β.    Γκολ
1.Αχαϊκή    10    8-5
2.Αστέρας Αμαλιάδας    10    9-4
————————————————–
3.ΑΟ Τσιλιβή    8    10-7
4.ΑΟ Εικοσιμίας    0    3-14

Η επόμενη αγωνιστική (6η, 5/6)
Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Εικοσιμίας
Αχαϊκή-ΑΟ Τσιλιβή

13ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα
Τσικλητήρας Πύλου-Δόξα Μεγαλόπολης    3-0
Ολυμπιακός Γυθείου-ΑΕ Λέρνας    1-1

Βαθμολογία (5 αγωνιστικές)
    Β.    Γκολ
1.Τσικλητήρας Πύλου    10    5-1
2.Δόξα Μεγαλόπολης    8    8-7
—————————————————
3.ΑΕ Λέρνας    8    5-4
4.Ολυμπιακός Γυθείου    1    3-9

Η επόμενη αγωνιστική (6η, 5/6)
Ολυμπιακός Γυθείου-Τσικλητήρας Πύλου
ΑΕ Λέρνας-Δόξα Μεγαλόπολης

14ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα
ΑΕ Εργαζομένων ΙΝΚΑ-ΟΦ Ιεράπετρας    2-0
Άρης Περιβολίων-ΠΟ Ατσαλένιου    2-5

Βαθμολογία (5 αγωνιστικές)
    Β.    Γκολ
1.ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ    10    5-4
2.ΠΟ Ατσαλένιου    8    9-4
——————————————
3.ΟΦ Ιεράπετρας    5    3-4
4.Άρης Περιβολίων    4    4-9

Η επόμενη αγωνιστική (6η, 5/6)
Άρης Περιβολίων-ΑΕ Εργαζομένων ΙΝΚΑ
ΠΟ Ατσαλένιου-ΟΦ Ιεράπετρας

Πηγή: pamebala

Σχετικά άρθρα

Follow Us

Χρυσή Τομή
Χρυσή Τομή
SPONSORS
Ανταλλαγή διαμερίσματος
epipedo
Ζητείται
MPANTHS
ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ
ENOIKIAZETAI
ΗΛΕΚΤΡΟΝ
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
 
EPIPEDO TZHMOROTA
Πωλείται
TSIOVAKAS
Σεμερτζίδης
Κανάλι 28 | Ράδιο Γρεβενά 101,5

Καιρός

Γρεβενά

Grevenamedia @facebook

Αναγνώστου Ιωάννης