ΝΟΣΗΛΙΑΣΙΣ
PAPAGEORGIOU
POTIKA MYRTO
BRABOSINOS
Οικογένειες των Γρεβενών
ΚΕΝΤΡΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ
Κέντρο Ξένων Γλωσσών
KARTSIOUNIS
Καφενείο
GRAMMENOS
Αναγνώστου Ιωάννης
delivery LOCO
ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΑΕ

Πρωτοσέλιδα εφημερίδων

Antenna Stores – Ζιούτης
Ανταλλακτικά αυτοκινήτων

Κατηγορίες

SPONSORS
SPONSORS
SPONSORS
SPONSORS

Δείτε όλα τα αποτελέσματα των αγώνων των Δημοτικών σχολείων του Ν.Γρεβενών

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΘΛΟΠΑΙΔΕΙΑΣ                                    ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ              

 

 

                            ΣΧΟΛ.  ΕΤΟΥΣ 2011-12              

 

 

 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ:         ΔΕΥΤΕΡΑ 21-5-2012 Ώρα έναρξης: 09:00 π.μ.

 

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 

2ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ)

 

4ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ)

 

3ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ)

 

7ο Δημ.Σχ.

 

5ο Δημ.Σχ.

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

 

1ος αγώνας      2ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ) – 4ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ)   0 – 2

 

2ος αγωνας      3ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ) – 7ο Δημ.Σχ.            0 – 0

 

3ος αγωνας      5ο Δημ.Σχ. – 2ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ)            2 – 0

 

4ος αγώνας      4ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ) – 3ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ)   2 – 0

 

5ος αγώνας      7ο Δημ.Σχ. – 5ο Δημ.Σχ.         1 – 2

 

6ος αγώνας      2ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ) – 3ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ)   3 – 0

 

7ος αγώνας      4ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ) – 7ο Δημ.Σχ.            3 – 1

 

8ος αγώνας      5ο Δημ.Σχ. – 3ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ)            2 – 0

 

9ος αγώνας      2ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ) – 7ο Δημ.Σχ.            0 – 1

 

10ος αγώνας    4ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ) – 5ο Δημ.Σχ.            4 – 0

 

 

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 

2ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ)

 

4ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ)

 

3ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ)

 

1ο Δημ.Σχ.

 

6ο Δημ.Σχ.

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

 

1ος αγώνας      2ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ) – 4ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ)   0 – 2

 

2ος αγωνας      3ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ) – 1ο Δημ.Σχ.            1 – 1

 

3ος αγωνας      6ο Δημ.Σχ. – 2ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ)            1 – 1

 

4ος αγώνας      4ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ) – 3ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ)   1 – 3

 

5ος αγώνας      1ο Δημ.Σχ. – 6ο Δημ.Σχ.         2 – 1

 

6ος αγώνας      2ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ) – 3ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ)  1 – 2

 

7ος αγώνας      4ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ) – 1ο Δημ.Σχ.            0 – 1

 

8ος αγώνας      6ο Δημ.Σχ. – 3ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ)            0 – 1

 

9ος αγώνας      2ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ) – 1ο Δημ.Σχ.            0 – 2

 

10ος αγώνας    4ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ) – 6ο Δημ.Σχ.            1 – 0

 

 

ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ:      ΠΕΜΠΤΗ  24-5-2012 Ώρα έναρξης: 09:00 π.μ.

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

 

7ο Δημ.Σχ.

 

1          4ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ)

 

2          1ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ)

 

3          2ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ)

 

 

1ος αγώνας      7ο Δημ.Σχ. – 4ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ)            15 – 25

 

2ος αγωνας      1ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ) – 2ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ)   13 – 25

 

3ος αγωνας      7ο Δημ.Σχ. – 1ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ)            25  –  9

 

4ος αγώνας      4ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ) – 2ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ)   20 – 25

 

5ος αγώνας      4ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ) – 1ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ)   25  –  6

 

6ος αγώνας      7ο Δημ.Σχ. – 2ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ)            23 – 25

 

 

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1          3ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ

 

2          4ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ)

 

3          1ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ)

 

4          5ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ)

 

 

 

7ος αγώνας      3ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ) – 4ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ)    6 – 25

 

8ος αγωνας      1ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ) – 5ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ)  25 – 27

 

9ος αγώνας      1ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ) – 4ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ)  18 – 25

 

10ος αγώνας    3ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ) – 5ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ)  23 – 25

 

11ος αγώνας    3ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ) – 1ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ)  11 – 25

 

12ος αγώνας    4ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ) – 5ο Δημ.Σχ.(Α ΟΜΑΔΑ)  25 – 18

 

 

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1          6ο Δημ.Σχ.

 

2          3ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ)

 

3          2ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ)

 

4          5ο Δημ.Σχ.(B ΟΜΑΔΑ)

 

 

 

13ος αγώνας    6ο Δημ.Σχ. – 3ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ)            25 – 14

 

14ος αγωνας    2ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ) – 5ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ)   25 – 11

 

15ος αγώνας    6ο Δημ.Σχ. – 2ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ)            25 – 11

 

16ος αγώνας    3ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ) – 5ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ)   22 – 25

 

17ος αγώνας    3ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ) – 2ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ)   15 – 25

 

18ος αγώνας    6ο Δημ.Σχ. – 5ο Δημ.Σχ.(Β ΟΜΑΔΑ)            25 – 16

 

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ                                                                          

                              ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2011-2012      

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ : Παρασκευή 1 Ιουνίου 2012

ΑΓΟΡΙΑ

50 μ.Ελεύθερο

Α/Α     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ         ΣΧΟΛΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ      ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1          Στάμος Δημήτριος       3ο Γρεβενών      38΄΄80           1ος

2          Παπαθανασίου Δημήτριος      7ο Γρεβενών      38΄΄94           2ος

50 μ.Ύπτιο

1          Ζιώγας Χαρίσης          4ο Γρεβενών      47΄΄92           1ος

2          Μαυρίδης Ηλίας          1ο Γρεβενών      58΄΄84           2ος

3          Γάκης Στέργιος            1ο Γρεβενών   1΄04΄΄88          3ος

50 μ.Πρόσθιο

1          Κυριακίδης Νικόλαος 5ο Γρεβενών      48΄΄82           1ος

2          Χαριζόπουλος Ιωάννης           2ο Γρεβενών      49΄΄23           2ος

3          Τοτίδης Σάββας           4ο Γρεβενών      50΄΄06           3ος

100 μ.Πρόσθιο

1          Ζαμανάκος Ιωάννης    2ο Γρεβενών   1΄32΄΄00          1ος

2          Μπαλντούμης Παναγιώτης     6ο Γρεβενών   1΄34΄΄29          2ος

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

50 μ.Ελεύθερο

Α/Α     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ         ΣΧΟΛΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ      ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1          Τσεπίδου Νικολέτα     3ο Γρεβενών      45΄΄88           1η

2          Πατσιαρίκα Ιωάννα     2ο Γρεβενών      46΄΄02           2η

3          Τσεπίδου Αχιλλεία     3ο Γρεβενών      48΄΄00           3η

50 μ.Ύπτιο

1          Λάχανου Παναγιώτα   4ο Γρεβενών      42΄΄65           1η

2          Παναγιωτίδου Ελευθερία       3ο Γρεβενών      43΄΄33           2η

3          Δαδαλή Κωνσταντινιά            1ο Γρεβενών      46΄΄40           3η

50 μ.Πεταλούδα

1          Γιάτσου Δέσποινα       1ο Γρεβενών      39΄΄83           1η

2          Παπαζήση Ελισσάβετ 3ο Γρεβενών      41΄΄00           2η

3          Παναγιωτίδου Ειρήνη 3ο Γρεβενών      42΄΄47           3η

50 μ.Πρόσθιο

1          Φάρου Ελένη  1ο Γρεβενών      46΄΄08           1η

2          Σιαφαρίκα Πηνελόπη  7ο Γρεβενών      49΄΄64           2η

3          Μπούσιου Βάια-Χριστίνα       4ο Γρεβενών      53΄΄72           3η

100 μ.Ελεύθερο

1          Δασκαλοπούλου Θεοδώρα     4ο Γρεβενών   1΄11΄΄63          1η

2          Ζαμανάκου Μαρία      2ο Γρεβενών   1΄35΄΄40          2η

3          Καλαμπούκα Ροδάνθη-Ελένη 4ο Γρεβενών   1΄38΄΄70

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΘΛΟΠΑΙΔΕΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΔΕΣΚΑΤΗΣ-ΚΑΡΠΕΡΟΥ                                                                                                 

 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ:         ΤΡΙΤΗ   22-5-2012

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1ο Δημ. Σχολείο Δεσκάτης (Στ΄Τάξη )

2ο Δημ.Σχολείο Δεσκάτης (Στ΄-Δ΄Τάξη)

Δημοτικό σχολείο Καρπερού

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1ος αγώνας      1ο Δημ. Σχολείο Δεσκάτης (Στ΄Τάξη ) – 2ο Δημ.Σχολείο Δεσκάτης (Στ΄-Δ΄Τάξη)     2 – 0

2ος αγωνας      1ο Δημ. Σχολείο Δεσκάτης (Στ΄Τάξη ) –  Δημ.Σχολείο Καρπερού     6 – 2

3ος αγωνας      2ο Δημ. Σχολείο Δεσκάτης (Στ΄- Δ΄Τάξη ) – Δημ.Σχολείο Καρπερού            4 – 1

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1ο Δημ. Σχολείο Δεσκάτης (Ε΄Τάξη )

1ο Δημ. Σχολείο Δεσκάτης (Δ΄Τάξη )

2ο Δημ.Σχολείο Δεσκάτης (Ε΄- Δ΄Τάξη)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1ος αγώνας      1ο Δημ. Σχολείο Δεσκάτης (Δ΄Τάξη ) – 2ο Δημ.Σχολείο Δεσκάτης (Ε΄-Δ΄Τάξη)       0 – 3

2ος αγωνας      1ο Δημ. Σχολείο Δεσκάτης (Δ΄Τάξη ) –  1ο Δημ.Σχολείο Δεσκάτης (Ε΄Τάξη)           1 – 2

3ος αγωνας      2ο Δημ. Σχολείο Δεσκάτης (Ε΄- Δ΄Τάξη ) – 1ο Δημ.Σχολείο Δεσκάτης (Ε΄ Τάξη)     2 – 1

 

ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ       ΤΡΙΤΗ   22-5-2012

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1ο Δημ. Σχολείο Δεσκάτης (Ε΄Τάξη )

2οΔημ. Σχολείο Δεσκάτης (Ε1΄Τάξη )

2ο Δημ.Σχολείο Δεσκάτης (Ε2΄Τάξη)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1ος αγώνας      1ο Δημ. Σχολείο Δεσκάτης (Ε΄Τάξη ) – 2ο Δημ.Σχολείο Δεσκάτης (Ε2΄Τάξη)          25 – 9

2ος αγωνας      1ο Δημ. Σχολείο Δεσκάτης (Ε΄Τάξη ) –  2ο Δημ.Σχολείο Δεσκάτης (Ε1΄Τάξη)         25 – 17

3ος αγωνας      2ο Δημ. Σχολείο Δεσκάτης (Ε1΄ Τάξη ) – 2ο Δημ.Σχολείο Δεσκάτης (Ε2΄ Τάξη)      25 – 14

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1ο Δημ.Σχολείο Δεσκάτης (Στ΄-Δ΄Τάξη)

2ο Δημ. Σχολείο Δεσκάτης (Στ΄Τάξη )

Δημοτικό σχολείο Καρπερού

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1ος αγώνας      1ο Δημ. Σχολείο Δεσκάτης (Στ΄-Δ΄Τάξη ) – 2ο Δημ.Σχολείο Δεσκάτης (Στ΄Τάξη)     13 – 25

2ος αγωνας      1ο Δημ. Σχολείο Δεσκάτης (Στ΄-Δ΄Τάξη ) –  Δημ.Σχολείο Καρπερού            25 – 18

3ος αγωνας      2ο Δημ. Σχολείο Δεσκάτης (Στ΄Τάξη ) – Δημ.Σχολείο Καρπερού      25 – 20

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ                                                    

                              ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2011-2012                                                     

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ : Τρίτη 5 Ιουνίου 2012

ΑΓΟΡΙΑ

ΔΡΟΜΟΣ50 μ.

Α/Α     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ         ΣΧΟΛΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ      ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1          Λιάκας Χρήστος         2ο Γρεβενών   7» 72    1ος

2          Κουταλής Γρηγόριος   1ο Γρεβενών   7» 75    2ος

3          Ζιώγας Χαρίσης          4ο Γρεβενών   8» 04    3ος

ΔΡΟΜΟΣ1000 μ.

1          Βασιλόπουλος Αθανάσιος      3ο Γρεβενών   3′ 40» 38          1ος

2          Γιώτας Δημοκράτης    4ο Γρεβενών   3′ 43» 82          2ος

3          Σάλλα Ρίντι     6ο Γρεβενών   3′ 47» 69          3ος

ΆΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

1          Μπατακόιας Χρήστος 2ο Γρεβενών   4.00     1ος

2          Γκόλεσι Γιάννη           4ο Γρεβενών   3.50    2ος

3          Παπαθανασίου Χρυσόστομος            7ο Γρεβενών   3.45     3ος

ΆΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

1          Καρανίκος Ιωάννης     1ο Γρεβενών   1.15     1ος

2          Τσούκας Αθανάσιος    3ο Γρεβενών   1.10     2ος

3          Γούσιος Ιωάννης         4ο Γρεβενών   1.10     3ος

ΡΙΨΗ ΕΛΑΣΤΙΚΗΣ ΣΦΑΙΡΑΣ (ΜΠΑΛΑΚΙ)

1          Μούλλα Συμεών         4ο Γρεβενών   35.30   1ος

2          Μπλάντος Κωνσταντίνος        6ο Γρεβενών   34.30   2ος

3          Κατσάνος Αναστάσιος            4ο Γρεβενών   33.30   3ος

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΔΡΟΜΟΣ50 μ.

Α/Α     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ         ΣΧΟΛΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ      ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1          Παλάσκα Ρηγούλα      4ο Γρεβενών   7» 68    1η

2          Παπαδοπούλου Αθανασία      6ο Γρεβενών   8» 16    2η

3          Καραμήτρου Κωνσταντίνα     2ο Γρεβενών   8» 18    3η

ΔΡΟΜΟΣ1000 μ.

1          Δασκαλοπούλου Θεοδώρα     4ο Γρεβενών   3′ 58» 78          1η

2          Γκολέτσου Καλλιόπη 6ο Γρεβενών   4′ 24» 16          2η

3          Ντάγκα Χρυσούλα      2ο Γρεβενών   4′ 26» 44          3η

ΆΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

1          Τζιάλλα Φωτεινή        6ο Γρεβενών   3.45     1η

2          Κουταλή Πρασκευή    2ο Γρεβενών   3.40     2η

3          Ξενίδου Ελπίδα           3ο Γρεβενών   3.38     3η

ΆΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

1          Μιχαλοπούλου Ελένη 1ο Γρεβενών   1.30     1η

2          Παντέρη Αλεξάνδρα   4ο Γρεβενών   1.20     2η

3          Δαδαλή Μαγδαληνή    3ο Γρεβενών   1.10     3η

ΡΙΨΗ ΕΛΑΣΤΙΚΗΣ ΣΦΑΙΡΑΣ (ΜΠΑΛΑΚΙ)

1          Μπόλη Ευγενία           4ο Γρεβενών   28.20   1η

2          Ζέρβα Βάια     3ο Γρεβενών   23.70   2η

3          Ντόλια Γεωργία – Μαρία        4ο Γρεβενών   23.40   3η

 

 

 

 


Σχετικά άρθρα

Follow Us

Κινηματογράφος Γρεβενών
EPIPEDO TZHMOROTA
Πωλείται
TSIOVAKAS
Σεμερτζίδης
Κανάλι 28 | Ράδιο Γρεβενά 101,5

Καιρός

Grevenamedia @facebook

SPONSORS